Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél? Benne maradnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Benne maradnál egy ilyen kapcsolatba,? (Leírás lenn)

Figyelt kérdés

sokkal idősebb nálam, nem vagyok szerelmes, de jól esik sokszor hogy van valakim, de sokszor átfut az agyamon hogy fiatalabb, olyan aki jobban illene hozzám jobb lenne. neki már van háza, kocsi, minden, én meg csak most kezdem az életem = nincs közös cél, jövő. csak azért benne maradnátok hogy ne legyetek egyedül? a család sem nézi jó szemmel tudom, nem cseszegetnek mondjuk érte, de azért jobban örülnének egy "normális" kapcsolatnak.

nem tudom mit tegyek, sokan írják hogy működik nekik ilyen sok korkülönbséggel, de szerintetek? nálam úgy tűnik talán mégse. nem tudom hogy szakítsak, rendes a maga módján nem akarom megbántani, de őrlődöm. 20L


2011. szept. 9. 08:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
egyértelműen NEM
2011. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szerelmes, akkor egyértelmű, hogy ne. Ezzel azt akadályozod meg, hogy legyen valakid, akibe szerelmes vagy.
2011. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nehezen ismerkedem, bár a külsőmmel úgy érzem nincs gond de Így alakult. így meg mégis van valaki ezért ragadtam bele. nehéz meglépni. de tudom h nem helyes és sz@r ez a kettős érzés, örlődés
2011. szept. 9. 08:38
 4/21 anonim válasza:
100%

Csak azért, hogy ne legyél egyedül, biztos, hogy NEM.

Abban az esetben, ha tényleg szereted és nem csak ragaszkodás van köztetek, akkor lenne csak értelme!

Gondold át, és inkább fájjon most az igazság, mert nehezebb, ha később jössz rá, hogy mégsem ő az igazi!

2011. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

NEEEE, elcseszed az életed!! pont hogy fiatal vagy és lesz még fiatal helyesebb pasid is ne félj!! de gondolj bele

egy idősebb pasi már most akarna gyereket lehet neked még korai lenne és egyből bele csöppenél a felnőttes életbe ...gondold át...nem is szereted így nincs értelme

2011. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nézd! Kapásból írtál 4 olyan érvet,ami ellene szól. Mellette pedig csak az,hogy van háza,autója. Csak azért nem maradhatsz vele,mert másoknál működik,meg hogy ne legyél egyedül. 20 éves vagy,ha úgy érzed nem ő a jövő,akkor ne fecséreld rá az idődet,mert később megbánod,én ugyanígy voltam. 4 év ment rá az életemből egy olyan kapcsolatra,amit már akkor tudtam,hogy semmi értelme. Sosem fogom visszakapni azt a 4 évet!

Ha már nem szereted nincs értelme miért vele maradni. Tudom,hogy nehéz egy ilyen lépést megtenni,de gondolj arra,hogy utána mindkettőtöknek jobb lesz.

Drukkolok Neked,hogy jól dönts! :)


26/N

2011. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jaj, csak nehogy terhes légy!

Szerintem ez maga a dögunalom! Még egy börtönben is jobb, mint egy ilyen kapcsolatban. Mindkettőtöknek ártasz. Magadnak is, neki is. Ilyen kapcsoltban nem is tudom, kik tudnak élni. Talán akiket egész gyerekkorukban vertek, szekáltak, és úgy érzik, nyugodt lehet az életük mellette. De neked úgy látom, rendes szüleid vannak. Még azt is kibírják, hogy ne szóljanak bele a döntésedbe. De az, hogy ezt a kérdést ide feldobtad, azt jelzi, hogy nem jó neked. Őt ne sajnáld, sajnálatból ne maradj senki mellett. Felnőtt, majd csak feldolgozza valahogy. Rosszabb, ha áltatod magad és őt is. Ne és ne. Fiatal vagy még ehhez. Hát olvas el a többi írást. Még fiatal partnerrel is el lehet jutni idáig, hogy unalom. De főleg, ha az elején sincs szerelem. A végén még inkább a harakiri, mint ez a kapcsolat.

Szakítani, nyitni egy új kapcsolatra.

2011. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap vajas kenyeret eszek. Igazából nem a kedvencem, de nem is rossz.

Mélyen legbelül csirkepörköltre vágyom, de nem akarok főzni. Tudnék, csak ahhoz erőfeszítéseket kellene tennem. A családom szerint sem normális, hogy vajaskenyeret eszek pöri helyett. Mindegy. Megszoktam. Sokan mások is esznek vajaskenyeret, miért ne álljak én is be a sorba...?


Végülis elvagyok vele, és az éhségemet is csillapítja. Nem panaszkodom. Csendben szenvedek. De higyjétek el, nekem így is jó. Nem vagyok boldog, de legalább éhes sem.

2011. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Legyen onbizalmad, es ne alkudozz, egy kapcsolatban az erzelmek a fontosak!

Az igaz erzelmekre figyelj, es egy korban hozzad illo tarsat talalj! Lehet, hogy ott nincs haz, kocsi stb, de van oszinte szeretet!

2011. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha nem látsz kettőtöknek közös jövőt, akkor az a tisztességes mindkettőtöknek, ha ezt a kapcsolatot lezárod akkor is, ha kényelmetlennek tűnik. Neked még sok időd van, de hagyd őt, hogy még kialakíthasson magának is egy új, számára is megfelelő kapcsolatot. Szánalomból ne légy vele, mert ezzel csak megalázod, és ha elfogadod az érzelmeit viszonozni pedig nem tudod azzal szintén megalázod. Ne vesztegesd mindkettőtök idejét fölöslegesen.
2011. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!