Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos egy lánynál az, hogy szép fogai legyenek?

Figyelt kérdés
HA egy lány akivel összeakarsz jönni,de nincsenek olyan szép fogai az nem gond???? Nekem nem rohadnak,de nem olyan szépek (de szeretik a mosolyomat,de félve mosolygok azért)és félek,hogy ez zavarni fogja azt a srácot akivel ma talizok.:( Ti hogy álltok ehhez fiúk???
2011. szept. 9. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félned általában csak az elülső fogak látszódnak ha beszélsz, de minden estre ne tátogj és nem lesz gond :)17F
2011. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
a jó a didid akk nem lesz gond, max húzz zacskót a fejedre:D
2011. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy ez az oldal se olyan mint régen.....
2011. szept. 9. 16:57
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elöl az egyik fogam kicsit kijjebb áll, de ez soha egy pasit se zavart, sőt volt aki azt mondta, hogy ettől még szebb vagyok, mondjuk ő halál szerelmes volt belém. A gond az, ha szuvasak, elhanyagoltak a fogaid, bűzös a szád..stb. Egy kis csáléság nem nagy baj.
2011. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%
lesza.om a fogait! a lényeg hogy jól tudjon szo.pni! aki mást mond és fas.z fityeg a lába közt az csak mellévakerál!
2011. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha szuvas fogaid vannak és leszarod, az igénytelenség, már bocs. Azt hittem, hogy kicsit szabálytalan vagy ilyesmi...
2011. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szép fehérek legyenek, ne úgy mint nekem.
2011. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Dottorre ***** válasza:
100%
Csináltasd meg a fogaid... Sose árt. A letört fogra raknak koronát, a lyukasat betömik... mindezt igyen, és érzéstelenítésbe. Ne várd meg, amig elkezdődik a meló, és onnantól milliókat kell költened a fogaidra. Anyám most csináltatta meg 670.000 Ft volt. Szóval le kell kűzdeni a félelmet és megcsináltatni. Egyébként szerintem nagyon fontosak a fogak, nálam az arc, alak, hátsó után jön egyből a fog...
2011. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!