Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már komolyan nem bírom. Mit rontok folyton el?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Tudom, hogy fiatal, de kérlek olvassátok el.

Nagyon szeretethiányos vagyok. Mármint vágyok a figyelemre, gyakran a középpontba szeretnék lenni, sok embert ismerni(holott tudoma hátrányait, azokra nem vágyom..)

Mindig irigykedve nézek a szép lányokra, stb..

Még nem volt fiúm. Valahogy mintha rám máshogy tekintenének mint a többi lányra.

Nem tartom valami szépségnek magamat, barátnőim se mondták azt, hogy szép vagyok, hanem, hogy aranyos, édes, cuki. Szóval értitek.

Na és volt egy fiú haverom aki megtetszett. NAgyon jóba lettünk, nekem nagyon bejött és ezt elmondtam neki. Azt mondta maradjunk barátok. Egész nyáron csak Ő kellett nekem, nagyon magam alatt voltam, nem volt életkedvem, stb. Elment másik suliba. Aztán most ahogy elkezdődött a tanév megtetszett egy fiú. De nem csak helyesnek tartottam, hanem napokig rá gondoltam, órán se tudtam figyelni, és visszajött az életkedvem csak róla beszéltem és vigyorogtam mint a vadalma...azután kiderül hogy van barátnője...Most itt vagyok szomorúan, már nem tudom mit csináljak. Egyszerűen műr komolyan bele fogok betegedni ebbe, nagyon higányzik egy fiú aki szeretne, stb.

Mit csináljak, hogy ne kelljen ennyire? Rengeteg fiúba beleszeretek aki néz, mert megörülök, hogy van aki szeret a fiúk közül...

Most mit tegyek? Kérlek segítsetek. Lehet, hogy piti ügynek tűnik, de lelkileg nagyon megvisel ez az egész, nem akarok többet szenvedni már nembírom,ennyi bőven elég volt...


2011. szept. 9. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem minden nő szép.Én a nőknél nem a külsőt nézem hanem a belsőjét.Ha gondolod akkor beszélgethetünk,mert én is szeretethiányos vagyok,és még sose volt barátnőm.
2011. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kap hatnánk rólad egy képet ? :)
2011. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ne is törődj vele:D Én fiú vagyok, nem volt még barátnőm, tudom, hogy csúnya vagyok, de nem foglalkozok vele, így nem is zavar:) 18F
2011. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ÉN is ebben szenvedek 15/F
2011. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Privát ? xD
2011. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszia válaszokat:)

Képet nem szeretnék kitenni ide.

Tudom, hogy ne törődjek vele,de szó szerint már nagyon vágyok a szeretetre...Most ez így furán hangzik, de rengeteg gondom van, pszichológushoz is járok. Szerinte is ha lenne pasim akkor rengeteg minden helyrejönne bennem...

Első válaszoló hány éves vagy?:)

2011. szept. 9. 17:58
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor privátba esteleg?
2011. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Esetleg*


(kép)

2011. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17:57 vagyok. Engem is zavart pár éve, főleg nyáron arra gondoltam, milyen jó lenne egy barátnő, akkor nem unatkoznék. Most már egész nyáron dolgozok, utána ráülök a motorra. Szívesebben megyek motorozni hétvégén, mint egy lányhoz. Nincs is időm ilyeneken gondolkodni, hogy nincs barátnőm:D Nekem így rendben van az életem, inkább akkor szeretnék barátnőt, amikor már nem járok suliba, mert onnan csak haza menni jó, máshova nincs kedvem. 18F
2011. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én is csak a lányok belsejét szeretem. Hannibal Lecter voltam.


Komolyra fordítva a szót, szerintem nagyon érezni rajtad azt, hogy szeretethiányod van, és hogy görcsölsz ezen a problémán. A lányok nyilvánvalóan nem fognak szépnek nevezni, mert ez ellenkezik a természetükkel (ugye megy a rivalizálás, ki a szebb, kinek jobbak a ruhái stb., a másikat nem fogják szebbnek tartani maguknál, max. a kényes tinip*csák fognak ilyeneket mondogatni, hogy "de cép vagyok, ceretlek" és hasonló gusztustalanságok). Az lenne a lényeg, hogy a fiúk nevezzenek szépnek. És akkor leszel szép, ha annak is érzed magad, ha ezt sugárzod magadból. Egy kapcsolat esetleg segíthetne, de hidd el, jelen állapotodban ez sem lenne tartós segítség, mert kiegyensúlyozatlan vagy, egy jó kapcsolatban pedig mindkét fél egyenrangú, kiegyensúlyozott. Érthető az, hogy nagyon vágysz valakire, de előbb önmagadban kellene boldognak lenned. Nem kell modellszépségűnek lenned ahhoz, hogy szép legyél, csak el kell hinned, hogy az vagy. Tudom, hogy nehéz, főleg ha nem sok pozitív visszajelzést kaptál, de nem is lehetetlen. Drukkolok, hogy sikerüljön. Egyébként ha fiatalabb lennék, írnék privit, de már vénember vagyok. :)

2011. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!