Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló 20-26 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 20-26 éves, rendes, érzékeny férfiakkal hol lehet ismerkedni? (20/l)

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:29
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
80%
őszinte, hűséges? na akkor én kiestem,sziasztok,drukkolok hogy meg tudja valaki húzni a buxát
2011. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
21:39 Külsőséges, ez Neked mit jelent? Amúgy nem vagyok ronda. Élőben is ismerkednék csak kíváncsi vagyok merre keressem az ilyeneket...
2011. szept. 9. 21:43
 13/48 anonim ***** válasza:
Nos, azt hiszem, hogy a felvázoltak illenek rám. Kérdés, hogy Te az ország melyik felében vagy megtalálható? :)
2011. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
21:45 Ezt nem szeretném ide kiírni. Inkább privátban.
2011. szept. 9. 21:46
 15/48 anonim ***** válasza:
Jíííhááá!!!!! Na most micsináljak? Tényleg nem akarok dicsekedni. :) Meg azért vannak hibáim és rossz tulajdonságaim is, ezeket se tagadom le.
2011. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

rendben, akkor leírom h én mivel tudok szolgálni és mivel nem.

először is nem tartozom bele a 20-26 éves csoportba.(lassan 19 leszek)

rendes vagyok, ezt értsed szó szerint.lehet rám számítani, nem vagyok szétszort, általában pontos lennék.hűségesnek minden téren maximálisan az vagyok, ez megkérdőjelezhetetlen.viszont nem vagyok nyálas, érzelgős és papucs.nem szeretem magam gyengének mutatni, és sajnos sokszor ezért az érzéseimet sem vállalom fel.persze ilyen laplementés sétára meg stb vevő vagyok.makacs vagyok, de ez a tulajdonságom kezelhető:) tömören ennyi, várom jelentkezésed:D

2011. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Rendben, bár elég volna csak a megyét megmondanod ;)
2011. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

én pont az vagyok! De köztünk sosem lehet semmi mert én egy superman vagyok és nincs időm emberi kapcsolatokra...


szóval ne haragudj, de nem élhetünk együtt, és nem élet az életem ha nem veled élhetem!

2011. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
21:47 Kinek nincsenek hibái... :D
2011. szept. 9. 21:54
 20/48 anonim ***** válasza:
Há' csak írtam, hogy vannak, és hogy vállalom őket. :) Amúgy persze tökéletes vagyok, csak úgy nem tudok annyira beilleszkedni a többi ember közé, ezért azt hazudom, hogy vannak hibáim.
2011. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!