Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló 20-26 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 20-26 éves, rendes, érzékeny férfiakkal hol lehet ismerkedni? (20/l)

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:29
1 2 3 4 5
 21/48 Walk With Me ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nekem egy kifejezetten szép lány kell. Lehet itt izélni, hogy felszínes meg sekélyes stb... vagyok, de hiába próbáltam legyőzni, nem ment. Úgy vagyok vele, hogy amíg a másik nem felel meg külsőleg teljesen, addig csak egy "pótlék" lesz. Szerintem elég megalázó, ha valakit csak azért szeretünk, mert érzelmileg közel áll hozzánk, de amúgy szexuálisan nem tartjuk kivételesen vonzónak. Tudom, hogy ez rohadt egy dolog, én is kínlódtam miatta eleget, de nem tudok úgy párkapcsolatba menni, hogy az illető "csak tetszik" és nem találom tényleg csodaszépnek. Mondhatnánk, hogy a szerelem pont arról szól, hogy az illetőt szépnek látjuk, de ez megint csak az érzelmi töltet miatt van. Persze a belső is nagyon fontos, fontosabb, mert több szép lánnyal találkoztam eddig, mint rendessel, és a fenti dolog miatt nincs is barátnőm, de azért nem kell valaki, csak hogy legyen. Bocsi hogy ezt ide kiöntöttem, csak úgy éreztem magyarázatra szorul.
2011. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Walk with me-nek:


Értem. Szerintem is úgy az igazi ha nem csak azért talál valaki vonzónak, szépnek mert szeret. Nem szoktam ilyet csinálni, de ha gondolod mutatok képet és eldöntheted. Kíváncsi lennék mit gondolsz rólam.

2011. szept. 9. 23:06
 23/48 Walk With Me ***** válasza:
Küldheted.
2011. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

A válasz írója 94%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:28


"Há' csak írtam, hogy vannak, és hogy vállalom őket. :) Amúgy persze tökéletes vagyok, csak úgy nem tudok annyira beilleszkedni a többi ember közé, ezért azt hazudom, hogy vannak hibáim."


Nem, az úgy van, hogy: "Nem vagyok tökéletes, hiányzik belőlem a hiba!" :D


Egyébként a kedves leányzó engem keres. Hol is laksz? :)

2011. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hol lakom? A lakhelyemen. :) Egyébként ezt a mondást nem ismertem, de jó. A végén kilyukadunk Bástya elvtársnál és a szerénységénél. :D
2011. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Hát azért ezt az érzékenyt körülírhatnád, de amúgy én is beleillek a képbe.:) 26f
2011. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

23:22 Elküldtem.


Nem tudom jobban körülírni, lényegében annyi amennyit leírtam.

2011. szept. 9. 23:53
 28/48 anonim ***** válasza:

Megnyugtató hogy van aki ilyet keres :)


20F

2011. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
én 27 vagyok de egy seg-gfej vagyok...úgyhogy velem nem :)
2011. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
19:49 Szeretnél ismerkedni?
2011. szept. 16. 01:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!