Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy rengeteg sokkal szebb lány van a barátnőtöknél?

Figyelt kérdés
Esetleg szakítottatok már csajjal ilyen okból? Tehát semmi más nem játszott közre, csakis a külső. És nem is azért mert kimondottan ronda a barátnőtök, csak átlagos.
2011. szept. 9. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Amíg nem velem él Jessica Alba addig ez így is marad.
2011. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem jövök csak azért össze egy csajjal mert jól néz ki



23/F

2011. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen hozzáállásod van, akkor egész életedben szenvedhetsz. Mindig van szebb, sőt, van nálad is sok sokkal szebb. Meg okosabb. Meg gazdagabb.
2011. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolkodsz, akkor valszeg nem sok mindent érezhetsz iránta.
2011. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vannak nálam jobbak... :) Egyébként pedig eszem ágában sincs szakítani a barátnőmmel. Olyan belső tulajdonságokkal rendelkezik, amik számomra mindennél értékesebbek. :)
2011. szept. 10. 00:09
 6/13 A kérdező kommentje:

00:07

Édes barátom... Neked se sok tapasztalatod van az életnek erről a részéről... No de azért megpróbálhatnál legközelebb a feltett kérdésre válaszolni. :)

2011. szept. 10. 00:11
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Számomra barátnőm a legszebb :)
2011. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, éreztem már, szerintem teljesen jogos a kérdés. Rengeteg gyönyörű lány van Magyarországon, s bár a barátnőm is nagyon szép, azt észre tudom venni, ha valaki még nála is szebb. Ez azonban nem jelent semmit. Amint utánafordultam egy szép nőnek, egy kis idő múlva már el is felejtem, hogy hogy nézett ki. A barátnőmön kívül nem szoktam vágyakozni senki után, legfeljebb megállapítom egyes nőkről, hogy gyönyörűek.
2011. szept. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Walk With Me ***** válasza:
80%

Amíg számunkra az illető külsőleg nem üti meg azt a "hűha" szintet, addig sajnos ez így marad. Ezértn em szabad pusztán azért párkapcsolatot kialakítani, mert szeretjük az illetőt. Szeretni annyi mindenkit lehet, sajnos ez nem elég. :(


Szóval ha valaki csak azért jön össze egy lánnyal, mert épp "megfelel" neki, de nem találja valójában szépnek, akkor sajnos igen is közrejátszhat a dolog. A szexualitás a párkapcsolat szerves része, nagyon fontos a külső, ahogyan a belső is.

2011. szept. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldom meg, hogy közlöm a barátnőmmel, hogy poligám vagyok, és fogadjon el így. Már két külföldi lány hozzám is akar jönni: egy amerikai, és egy ausztrál, de én inkább maygar lányokra vágynék, a szebbek közül. 38 év /162cm vagyok.
2011. szept. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!