Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem egy csinosabb lánynál?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a bulizós típus, egyáltalán nem iszom alkoholt, nem dohányzom és kávét sem fogyasztok. Képet sajnos nem tudok kirakni, mert ha felismerhető ember van rajta, akkor kitörlik a kérdést. De privátban szívesen küldök :) Akinek kell kép, írjon privátot :)
2011. szept. 11. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:
Elküldtem :)
2011. szept. 11. 14:42
 32/70 A kérdező kommentje:
Na? Vélemények? :) Negatív véleményt is leírhattok nyugodtan :)
2011. szept. 11. 14:50
 33/70 anonim ***** válasza:
67%

lehetni lehet csak adj magadra es mozdulj ki ,menj el diszkoba stb.....


es oltozkodj szepen .vegyel valami szep cuccokat :P

2011. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
nekem is jöhet ha mihelyts megnézem írok is
2011. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Ment a kép :)
2011. szept. 11. 16:37
 36/70 anonim ***** válasza:
na hát szerintem lehet lenne esélyed, viszont így a képről elég "ficsúr" fejed van de lehet csak a fényviszonyok miatt tűnik így:D
2011. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. szept. 11. 16:49
 38/70 anonim ***** válasza:
olyan 20 körül lehetsz, semmi gond nincs veled
2011. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:

szia! amit először megfigyeltem a képen, az a szemed - nekem kifejezetten tetszik a kék szem, és a tiéd nagyon szép:) külsőre szerintem jól nézel ki, nincs semmi gond veled:) de nekem majdhogynem annyira fontos a belső, mint a külső (sőt, régebben volt olyan, hogy egy nem túl jóképű fiúba voltam belezúgva csak azért, mert humoros, udvarias és kedves volt, és ezzel teljesen levett a lábamról:) én sem vagyok bulizós típus és én is megvetem az alkoholt és a cigit egyaránt + kávét sem iszom, szóval belsőleg hasonlítunk, és én pont ilyen fiút tudok elképzelni magam mellé :)


én voltam az, aki feltette ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. :)

2011. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
ja, egyvalamit kihagytam, amit még akartam: szerintem a korod olyan 18-22 közt lehet, így képről:)
2011. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!