Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérjem meg, hogy törölje le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjem meg, hogy törölje le magát vagy csak a szakítás marad?

Figyelt kérdés

A párom flörtölget az internet és hazudozik a kapcsolatunkról,lányokat jelöl be a saját városából,régebben társkeresőn is fenn volt,onnan azóta törölte magát.

Bár a flörtölős levelezések száma megcsappant,de minap derült ki,hogy egy lánynak azt írta,hogy szingli,épp csak szakítottak a barátnőjével.

Erre én összepakoltam,hazajöttem és szingli lettem.

Őt persze az nagyon megrázta és szeretne visszakapni,de azóta már megint bejelölt egy-két lányt,sőt a szakítás után azonnal ráírt egy lányra.

Az internet az egyetlen dolog,ami megrontja a kapcsolatunkat,mert amúgy ha együtt vagyunk,minden rendben van,boldogok vagyunk.Egyszerűen nem fogja fel ezeknek a dolgoknak a súlyosságát,hogy ez mennyire bánt engem,hisz én sem csinálom ezt.Nem csalt meg,de ez már az első lépése a megcsalni kívánó férfinek.

Mindenhol felvállaltam,főztem-takarítottam rá,az ő kedvéért tanultam meg főzni,úgy szerettem,ahogy csak tudtam,semmiből nem szenvedett hiányt.

Szerintetek kérjem meg,hogy amennyiben letöröljük magunkat,akkor adhatunk a dolognak még egy esélyt vagy hagyjam az egészet?..

Egy éve vagyunk együtt,eleinte sok időt töltöttünk együtt,az utóbbi időkben csak hétvégeken tudunk találkozni.

Ő 23,én 21.


2011. szept. 11. 15:40
 1/3 napietus ***** válasza:
100%

szerintem nincs értelme ennek. ő a neten flörtölget, Te ellenőrízgeted, ez egyikőtöknek sem jó így. Te felvállalod őt, ő Téged nem. a net nem a probléma gyökere, csak az a felület, ahol a tünetek látszanak.


hagyjátok ezt szerintem.

2011. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hazudott, letagadott és csak ígérget, SZAKÍTSATOK azt javaslom, ennek így semmi értelme, ha veled van akkor legyen veled ha pedig nem akkor keressen mást, ne hagyd magad kihasználni!
2011. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Végülis csak arra kellesz neki, hogy kihasználjon! Főzöl, mosol takarítasz rá? Meg még kefélget is? Mi vagy te ingyencseléd?

Vagy kifizeti a türelmedet és a szolgáltatásaidat, hogy ilyen megértő vagy vele?

2011. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!