Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy fiú aki nagyon tetszik, de ő nagyon mélyen vallásos, viszont én egyáltalán nem vagyok az. Tudom, erre nem lehet tökéletes választ adni, de nem tudtok példát ilyen párra, vagy valami?
2011. szept. 11. 17:42
 1/8 MákosLajos ***** válasza:
100%
hát ez necces :D nekem volt a 1 csaj az életemben akivel nagyon elvoltunk de ő is mélyen vallásos volt mikor már nagyon össze melegedtünk ő közölte velem hogy ez sosem fog működni mert ő különb mint én és én a pokolban végzem mert nem voltam hajlandó feltétel nélkül elfogadni azt hogy isten a fontos 1 kapcsolatban nem az érzések egymás iránt :D szóval ilyennek vigyázz
2011. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, persze. viszont fontos a kölcsönös elfogadás:)
2011. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. szept. 13. 18:34
 4/8 anonim válasza:
63%

Lehet



DE NEM MA!

2011. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet próbáld meg :)Ez egyébként szülhet problémákat, de az sem kizárt, hogy idővel megérted vagy inkább "megérint" az ő hite. Ha pedig te is bejössz neki, akkor szerintem a vallás nem az első tényező.
2011. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem volt egy vallásos barátnőm, akit nagyon szerettem. Nem elvakult volt, de mégis sok volt nekem, holott én is hiszek Istenben. Én hétköznapi ember vagyok, szinte mindenben, csak hiszek és nem veszem a számra Isten nevét. Mivel azok a dolgok, amiket ő vallott, ahogy viselkedett, ahogy gondolkodott, amiket tervezett, az sok volt már nekem, így meg is lett az eredménye. Persze nemcsak ez volt a baj, sok más dolog is, de egyszerűen nem lehetett összeegyeztetni az életfelfogásunkat, hiába is akartuk. Mondok egy nagyon egyszerű példát: ő megrögzött antialkoholista volt, én néha megiszok egy sört. Utálom, ha valaki ezért megszól. Mellette nem tudtam megtenni, mert patáriázott. Bulik, barátok, minden ellenére volt, mert hogy nem ő a legfontosabb. Ez nemcsak a vallásossága miatt volt, de erősen közrejátszott.

Hosszasan tudnék írni, hogy miféle módon nyilvánult meg mindaz, amit a vallásosságához lehet kötni, de nem teszem meg. És még valami: nem mindegy, melyik egyház tagja. Sokban különböznek így az emberek. Tehát a következtetésem az, hogy szerintem nem nyerő, de mégis megeshet, hogy épp a tietek lesz az ellenpélda.

2011. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, mert ha nem is fog működni, megfogod bánni később és még sokáig emészteni fog, hogy mi lett volna ha.

Am egy jó ötlet beszélgess vele, tereld a témát a kapcsolatokra majd kérdezd meg tőle, hogy el tudna képzelni egy kapcsolatot egy nem vallásos vagy épp kevésbé vallásos lánnyal. Illetve hogyan képzelne el velük egy kapcsolatot. A válaszaiból meg feltudod mérni a terepet. Remélem segítettem:)

Amúgy hány évesek vagytok?

2011. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Tudom, sokan le fogtok nézni, de 15 évesek vagyunk:)
2011. szept. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!