Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mennyi idő kell ahhoz, hogy szerelem alakuljon ki két ember között?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én még soha nem voltam szerelmes, habár néhányszor, azt hittem, hogy amit érzek, az szerelem.

30F

2011. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy pillanat.
2011. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is volt már olyan, hogy azt hittem, szerelmes vagyok. De így visszagondolva, lehet hogy nem is voltam az... De akkor mikor leszek? Vagy ... akkor viszont kiakadok, mert durva, hogy még nem voltam szerelmes, pedig úgy tűnt. Akkor az mi volt? És akkor milyen az igazi szerelem? Vagy szerelem volt az, csak elmúlt? Azt mondták nekem, hogy ha szerelmes leszek, azt úgyis észre veszem. Akkor észrevettem, de most így, ha visszagondolok... Hm... De mondjuk nem is ezt kérdeztem először, csak elkalandoztam... Szóval még mindig ott járok, hogy két ember között általában (ha kölcsönös vonzalom, érdeklődési kör, baráti kör, stb) mennyi idő után alakul ki a szerelem?
2011. máj. 23. 12:31
 4/12 A kérdező kommentje:
De most ez így szépen hangzik, hogy egy pillanat. Tényleg. De ha belegondolok... Ha nem az első pillanatra gondolom úgy, hogy szerelem, akkor később sem fogom úgy gondolni?
2011. máj. 23. 12:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ÉN AZON CSODÁLKOZOM AMIKOR "JÁRNAK" EMBEREK ÉS MÉG NEM SZERELMESEK. Én csak akkor járnék valakivel ha szerelmes vagyok.
2011. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De amíg vágysz rá, érezni akarod őt, csókolgatni, ölelni, puszilni, bújni... de nem vagy szerelmes, akkor szenvedsz, vagy mi? Mert attól, hogy ezt érzed, még nem biztos, hogy szerelmes is vagy.
2011. máj. 23. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Van, akinél az első pillanatban alakul ki (én pl ebbe a kategóriába tartozom), és van, akinek idő kell hozzá.
2011. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

12:37es maximálisan egyetértek!!!


Kedves kérdező!

Igen, amiket leírtál, hogy vágysz valakire, az tényleg nem feltétlenül szerelem, az lehet simán testi vágy is.

Én még anno fiatalabbként (nem mintha most olyan idős lennék) voltam úgy, hogy szerelmesnek hittem magam. Ez többször is előfordult. Egészen addig, míg TÉNYLEG szerelmes nem lettem. Mikor igazán szerelembe esel, soha egy percig sem lesz kérdéses, hogy mit érzel, és ha az érzés el is múlik, akkor sem fogod megkérdőjelezni, hogy tényleg az voltál e. :)

Utolsó voltam. L/16

2011. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ne mondjátok már nekem, hogy ha olyan iszonyatos vágyat éreztek a másik iránt, és ez kölcsönös is, akkor csak ültök egymással szemben, és bámultok, de nem léptek semmit, mert "Majd, ha szerelmes leszek..." Neeem, ugyan már...
2011. máj. 23. 12:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a szerelem én akkor vágyom rá ha szerelmes vagyok. 30/F
2011. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!