Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Tényleg nem szeret, és sosem fog már? Vagy csak lazuljak le, és hagyjam hogy alakuljon? Tipp?

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas problémám, ami nekem most nagy fájdalmat okoz. és szenvedek tőle. Senki nem tud benne segíteni, és én sem tudom mit tegyek:(

18éves lány vagyok, a barátomat 3hónapja ismertem meg. ő19, Ő is egy 1éves kapcsolatból lépett ki mint én, nem ment neki sem. megcsalta a lány, nem szerették egymást.

Nálam is ilyen volt a szitu nem szerettem a volt barátomat, mégis ő csalt meg.


Összejöttünk tehát...lassan 2hónaposak leszünk.

Én életemben először érzem azt hogy kezdek szeretni valakit a hibáival együtt... őrült jó vele, nem menne nélküle... nem akarom elveszíteni.

Ő azonban azt mondja még nem szerelmes belém, vagyis nem tudja hogy szerelem-e az amit érez...érzi hogy fontos vagyok neki, hogy nélkülem nem tudná elképzelni a jövőjét, és ha mégis belegondol fáj neki, aggódik értem, és boldog velem. amióta velem van mintha kicserélték volna, bennem megtalálta azt amit eddig keresett az exében is... és belém tudna szeretni, mert vonzódik hozzám testileg ÉS LELKILEG IS.


Fáj hogy talán nem szerelmes még belém, bár tény, nem látok bele a lelkébe, nemtudom mit érezhet.

Azt tudom hogy adtam neki1 hét gondolkodási időt, bár nem akarta, mert azt mondja ő 1hét után is azt fogja érezni hogy igenis belém tudna szeretni és nélkülem nem akar élni.

De kértem itt tanácsot korábban, azt irták hogy már tuti nem lesz szerelmes belém... ezért elszomorodtam:( És leirtam neki msnen hogy hagyjuk érzelem nélkül ez nem fog menni, hiszen nem erőszakolhatom belé a dolgokat. és ezt irta:


"nálad azt éreztem h kezdelek megismerni és h kezdek szerelmes lenni"

"de nem eröltetek magamba semmitse

mert amit irántad érzek azt érzem és nem bemesélem magamnak

én télleg szeretlek és nem csak mondom hanem érzem mert akit nem szeretek azért nem küzdök nem harcolok

de érted képes vagyok bármikor küzdeni harcolni

de ez nem csak rajtam áll hanem rajtad is h te mit érzel

én csak azt tudom h én mit érzek"

"de épp ezaz h szeretlek csak ne merem azt mondani rá h szerelem de csak mondani nem merem mert érezni érzem"



Meg vagyok ijedve mert nemtudom hogy csak nem meri mondani amit érez és nem ismeri fel a szerelmet hogy IGEN EZ AZ! mert másmilyennek gondolja, mint pl én magamban, de rájöttem hogy ez az:)

Vagy tényleg nem is tud sosem belémzúgni

Nem akarom hogy velem is csak megszokásból legyen mint az exével. de erre azt irja hogy "hagyjál már az exemmel. ennek az érzésnek köze nincsen ahhoz... ilyet még nem éreztem"


Ha nem szeret akkor miért csinálja ezeket mégis:

-ha 1npaig nem beszélünk irja az smst, hogy mibaj

-fél hogy megbánt

-őszinte

-sosem akar hazahozni randi után (kocsival megyünk)

-ma is bulizni voltunk fél5kor hozott haza reggel, ha én nem mondom h kiszállok a kocsiból mert álmos vagyok sztem még mindig itt lenne:D

-Ő kezdeményezi a csókot

-felizgul tőlem, hallom, érzem (ha megölel:) )

-nem erölteti a szexet

-ő kérdez rá a talikra

-egyre többet akar látni és velem lenni

-nem titkolózik

-mindent meg akar velem beszélni

-nem szeret vitázni

-ha balhézok nem gyűlöl meg, és nem utál

-mélyen a szemembe néz

-mindig ő fogja meg a kezem séta közben

-azt mondja izgul a talik előtt:)

-amikor megkereste az exe smsben elmondta nekem egyből

-kéri hogy bízzak benne

-bókol

-mindenhogy szépnek talál

stb


Nem tudom mit tegyek, tényleg nem szerelmes?:(

Akkor miért viselkedik így?


2011. máj. 14. 21:22
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és már bemutatott az apjának:) mert sajna szülei elváltak és vele él
2011. máj. 14. 21:25
 2/7 A kérdező kommentje:

ja ezek lemaradtak:

-msn mindig ő ír rám:) de mindig én lépek le hamarabb

-mindig ő keres

-mindig mondja tali után hogyha hazaér megcsörget, hogy épségben megérkezett

-mondja tali után hogy nagyon jólérezte magát velem

-mondja hogy szeret velem lenni

-szereti a mosolygom

-szereti ha megölelem

-szereti a csókom

stb:) sokminden van még


Persze lehet hogy csak bebeszélem hogy szeret, mert vágynék rá nagyon:(

2011. máj. 14. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Te magad megválaszoltad a kérdésedet a második mondatban. Vagyis: lazulj, és hagyd, hogy alakuljon. A jelek, amiket leírtál, tök pozitívak.


Ne görcsölj ezen, élvezd inkább a barátoddal való találkozásokat. Ezt a folyamatot nem lehet felgyorsítani. A lényeg, hogy ne agyalj ezen ennyit.


Sok boldogságot!


26/N

2011. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne lovagolj ezen, ezzel fogod elrontani az egész kapcsolatot. Fontos vagy neki, én se tudok beleszeretni valakibe rögtön. Élvezd, hogy együtt vagytok, és ne parázz hülyeségeken.
2011. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és lesz egy végzős nyaralás a balcsin.

és igaz ő tavaly végzett de egy suliba járunk és ő mondta hogy aludjunk 1 szobába és toljuk majd össze az ágyat, és csak kettesbe legyünk...

de így semmi se lesz belőle:(


BOCSI HOGY HOSSZÚ:(

2011. máj. 14. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Még egyszer kiírod ezt a kérdést, és bekerülsz a spamba! XD

Most ennyire unatkozol, vag mindenképpen azt várod, hogy meglássa a pasid a kérdésT?

2011. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a tettek számítanak,ezt jegyzed meg :)nincs miért aggódnod
2011. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!