Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit kisiklott az életem, és csókolóztam egy sráccal, aki nem a pasim. Ez Megcsalás? és nagyon súlyos?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 18:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodhatsz.
2011. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Számomra ez megcsalás.
2011. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
én kib*asználak :)
2011. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
úgysem fogsz tudni a pasid szemébe nézni... mindíg csak lelkiismeret furdalásod lesz ha a pasiddal leszel ,mert ezt tetted vele.nem fogod tudni magadban tartani... ennek vége ,kampec,kaputt előbb utóbb szakítás lesz a vége. Ha hiányzik a barátom fogom magam és elmegyek hozzá... kérek szabadnapot vagy valamit esetleg meló után elmegyek hozzá és kész
2011. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom,hogy az kell,akivel vagyok. A munka miatt nem találkoztam a pasimmal csak ritkán,és jól esett a másik közelsége. De nem vagyok Ribi..."


Aha így szokott kezdődni. Ritkán látom a pasimat ezért smárolok mással. Elhanyagol a pasim a munka miatt, ezért leszopok mást. Nem törődik velem a pasim, ezért mással dugok. De kikérem magamnak, hogy ribanc lennék.

Ha az én barátnőm lennél, biztos, hogy szájba vágnálak, hogy érezd a törődést.

2011. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Én olyan 30-40 lánnyal smároltam a GT-ben, mert főgólya voltam, mellette van egy lány, akit szeretek, nálam ez még belefér, mert nincs benne érzelem, de többet senkinek nem engedtem, pedig voltak rá jelentkezők, mert azt már megcsalásnak éreztem volna.
2011. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak! Nem dugtam mással,és nem is akartam! Már helyre állt a párkapcsolat. Néha eszembe jut,de nagyon Szeretem a párom,és nem hagynám el. Ez erősített,hogy Ő kell! Persze a másik érzelem mentes volt,de akkor jó volt .
2011. szept. 12. 19:04
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, akkor is ilyen elnéző leszel, ha a barátod fog mást megcsókolni csak úgy érzelemmentesen, mert szerintem biztos, hogy kiakadnál.
2011. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szerintem nem súlyos. Én is voltam hasonló helyzetben, amikor egy kicsit szükségem volt más pasival vígasztalódni. Ez még oké egyszer, de többször már emberek között is megcsalásról van szó! Remélem segítettem :)
2011. szept. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az állatvilág részeként ez nyilván semmiség, sőt folytathatnánk is egy "egészséges" társadalomban. Az ember nem monogám, ez tudományosan is igazolt tény.


Ha megéli az emberiség, akkor a szexuális szabadosság az egész Földön elismert lesz, egyelőre még a párválasztás és az udvarlás kultúrája is elég kezdetleges.


A kérdés picit súlyos, a tény (az esemény) természetes mint a légzés. Nyugi legyen már! Vágyaink vannak, és azokat a párunkkal kell megoldani, megbeszélni elsősorban, és minden siklik kellemesen tovább :)) NYAMM!


Aki vágytalan, meddő nők és impotens férfiak között szeretne élni, az szóljon! :))

2011. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!