Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fioraparis kérdése:

Mit tennétek a helyemben az alábbi szituban?

Figyelt kérdés

26éves vagyok van tapasztalatom a párkapcsolatokban is de találkoztam egy sráccal aki lenyűgözött gyönyörű szemek, szép gondolatok stb. De kiderült, hogy egy indiai vallási közösség/szekta tagja?!

Elvileg neki is tetszem én de azt akarja, hogy úgy járjunk együtt, hogy ne legyen szexualitás a kapcsolatunkban ez a vallás egyik része állítólag, hozzáteszem mikor megismerkedtünk többször szeretkeztünk de ő állítólag átértékelte...

Én azt mondtam neki, hogy addig mehet így részemről amíg bírom mert fontos nekem de ez micsoda baromság!!!

Légyszi normális válaszokat, nem 14 vagyok vagy privátot is ha van ilyen tapasztalatotok:)


2011. szept. 11. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Átértékelte? Értékelje vissza.Szerintem ez nem lenne normális kapcsolat. 26 évesen szex nélkül, hát elég sivár.
2011. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval "krisnás". Azért jópofa, hogy ez azután jutott eszébe, hogy néhányszor már... szóval boldoggá tett.


Hát neked kell tudnod, hogy ez neked megfelel-e. És kérdezd ki, hogy még mire kell számítanod mind az ismerkedés, mind az esetleges házasság során. És hogy milyen gyakran szokta "átértékelni" a dolgokat.

2011. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapból már mi az, hogy szex nélkül, mikor már megvolt...?

Szerintem nem lesz ennek jövője ha nem száll vissza a földre ez a gyerek, már bocsánat:/

2011. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez szerinted "baromság" akkor nem tiszteled a "szép gondolatait" és csak a "gyönyörű szemek" miatt akarsz vele lenni. Ez rendben is lenne, ha ő is ilyen felületes lenne. Sajnos nem vagytok azonos szinten. Ha szereted, engedd el.
2011. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Figyelj, én nagyon is tisztelem a szép gondolatokat azért írtam mert nem akartam részletezni, hosszú lenne de szerintem az, hogy én 26 vagyok és nem ér hozzám mert ő Istent is szereti...
2011. szept. 11. 23:44
 6/10 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszi a válaszokat ment a lájk!
2011. szept. 11. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:
kerüld el a kis krisnást. Ha egy ilyen hit miatt nem akar szeretkezni, akkor mire vársz még? Nem hiszem, hogy sokáig működne ez a dolog.
2011. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A "nem vagyunk egy szinten" ugye szubjektív. Tudom mire írtad de nem hiszem hogy az emberek bármiféle szintekbe rendeződhetnének és nincs fölöttem csak azért mert elhisz valami olyan nonszensz dumát ami lehet, hogy középkorúaknak meg időseknek betartható dogmák de nem 20-35 éveseknek
2011. szept. 11. 23:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg sok minden van még,amit nem tehetne meg melletted/veled/miattad,vagy amiket nagyon másként csinál...A te döntésed,viszont én ha a helyedben lennék messziről elkerülném...Még akár veszélyes is lehet a számodra.Plusz gondolom elég nagy csőlátása van a dolgokra,sok mindenben a véleményetek sem egyezne.Szerintem időpazarlás :)


Ugye tudod, hogy aki bármilyen mostani közösség tagja,annak vannak okai.Legfőképpen a befolyásolhatóság,és ebből fakadóan a borzasztó gyengeség,ami jellemző rájuk.A keresztény vallásokhoz tartozó közösségek is sajnos már elkorcsosultak,aki valóban vallásos az otthon imátkozik,avagy néha elmegy templomba,de nem hírdeti a vallását...

2011. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazad van és egyet értek szerintem is a szekták,vallások csak a befolyásolható embereket vonzzák be.

Én félek is ezektől így nem akarok belefolyni.

Csak szar dolog, hogy megkedvelsz valakit és ezt csak később tudatják veled,mondtam neki, hogy ez így nem túl korrekt...

2011. szept. 12. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!