Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy kaland?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már hatszor szakítottam. Most is szakításban vagyunk már két hete. Ő még nagyon imád engem. 22 éves vagyok. Úgy érzem, hogy még nem éltem ki magam, folyamatosan kívánok más lányokat, szexnél is sokszor másra gondoltam, már több mint egy évet jártunk, végig hűséges voltam. Nehéz lenne nagyon megoldani a közös életet, félek, hogy megcsalnám a jövőben meg a karrierem is sok időt igényel, tartok tőle, hogy nem lenne elég időm a szerelmemre. Nehéz döntés nagyon.
2011. szept. 11. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6 szakítás után sem kellett volna erőltetni.
2011. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bakcsorider ***** válasza:

Akkor felesleges tovább húzni halasztani!!

Légy határozott és keress más lányt, vagy csak ismerkedj és bulizz :)

2011. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 krvua ***** válasza:
40%
monnyad neki hogy nekem nyilt kapcsolat kell vagy nem kapsz tölem többé seggbe lófalloszt te kis ribiiiiiiiii
2011. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hmmm... Gyenge, női válaszokra számítottam, hogy "jaaaj, ha szerelmes vagy, akkor maradj vele." meg ilyesmire. Nagyon bonyolult ez a szitu.
2011. szept. 11. 23:38
 5/14 MolotovPunk ***** válasza:

Nem azért,de hatszori szakítás már elég gáz szerintem.

Ha kaland kell neked igazán,akkor hagyd ott.Főleg,ha azt érzed,hogy megcsalnád.

A megcsalás nagyobb g*ciség lenne.

Tudom,nehéz szavak ezek,de ha egyszer ez az igazság.

2011. szept. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy megcsalnám, de ha vele élnék, akkor kicsit úgy érezném, hogy csökken a szabadságom és a fél életemnek annyi. A szabad férfi létnek. Mindennek ára van.
2011. szept. 12. 01:31
 7/14 MolotovPunk ***** válasza:

Igen,ismerős.Én is pont ezt érzem mostanában,ha van csajom a szabadságom csökken.

Pár hete ismét függetlenül jó most kicsit.Nyugisabb.

2011. szept. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez a "nem éltem ki magam" a lehető legnagyobb baromság és nagyon gyenge jellemre vall /nemtől függetlenül/. egyszerűen nem vagy szerelmes. az egy elfogadható ok.

amit leírtál:egyszerűen éretlen vagy egy komoly kapcsolathoz... ennyi. a lány örülhet, h megszabadul tőled, csak még nem tudja, max érzi a lelke mélyén, ezért mentek mindig szét.

24/F

2011. szept. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
egyet tanulj meg!!!Exekkel sosem kezdünk!!!nincs értelme!!!ami egyszer tönkrement az többször is tönkre fog meni!!!!!!!!4
2011. szept. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A 24/F-nek: Mi ebben a gyenge jellem?? Magyarázd már el...
2011. szept. 12. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!