Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok ajándékötleteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok ajándékötleteket szülinapra?

Figyelt kérdés

Tényleg, csak normálisan. Valahogy nem jut eszembe kreatív dolog.

A barátom holnap lesz 21. Focizik és szereti a sört.

Olaszországból hozattam neki a kedvenc olasz söréből,de meglátta, meg amúgyis szerettem volna még neki venni valamit.

Valami nem drága,nem sablon,de kreatív ajándék kellene.

Előre is köszönöm:)


2011. szept. 12. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Holnap ? az nem jó :(

Az ötletem focilabda alakú torta lett volna (minden pasi imádja a tortát :D )

2011. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hali


Én a legjobban annak örülnék ,ha este amikor már mindenki elment én lezuhanyzok és elmegyek mondjuk tvzni akkor te lezuhanyzol veszel fel valami szexi fehérneműt majd köntöst veszel. Besétálsz hozzá és megmondod neki ,hogy itt az ajándéka (tehetsz magadra egy nagy szalagot) és megkérheted ,hogy kibontja-e:)

2011. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy új disznóbőr sapka.
2011. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Névtelenül nevű válasza:
Szülinapra nem jó az ötlet. Igazi ajándéknak jobban örül az ember.
2016. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!