Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem és a megcsalás kizárja egymást?

Figyelt kérdés
Ha megcsalom a páromat nem szeretem?
2011. szept. 12. 21:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Ez ilyen női hülyeség. Én is szerettem a barátnőmet nagyon, de égett a farkam, hogy más nőket kefélhessek!
2011. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Az a baj a mai világgal h az emberek túl könnyen dobálóznak a szerelemmel, miközben azt se tudják mi is az. Ha valóban SZERELMES vagy, rá se tudsz nézni másra...
2011. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Az első meg egyszerűen egy primitív állat. Az ilyenek miatt gondolnak minket a nők olyannak, amilyennek...
2011. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én szeretem a páromat, és nagyon nem tudnám megcsalni, még gondolatban sem. Ha ő megcsalna engem, lehetséges, hogy csak kalandot keresett, de az nálam azt jelentené, hogy nem vagyok elég neki.

Szóval igen, nálam a kettő kizárja egymást. Szereted=hűséges vagy hozzá (hiába a csábítás)

2011. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
szóval a kihagyhatatlan is kihagyható? mert én most vagyok először hüséges és tök jól megy, meg szeretem nagyon, de szerettem már, de őt megcsaltam....
2011. szept. 12. 21:43
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
De ha szerelmes vagy, egyszerűen nincs még csábítás se, mert rajta kívül már egyszerűen nem létezik a számodra. Aki mást mond az hazudik, vagy még nem volt szerelmes.
2011. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
pár év együtt élés után sem fiatalon?
2011. szept. 12. 21:47
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Aki szeret sosem tudna szándékosan bántani, fájdalmat okozni neked.

Ezzel az elmélettel legtöbben egyetértenek.

Aki megcsal az pedig szándékosan megbánt..és nincs rá mentség (nem, az alkohol sem) és olyan sincs, hogy nem volt szándékos.

Tehát nem, az aki igazán szereti a másikat feltételek nélkül jobban mint önmagát, szerelemből, az nem tudja megcsalni (sem fiatalon, sem több év után, sem veszekedés után, sem alkohol hatására, sem stb, stb)

A gond ott kezdődik, hogy nem mindenki képes igazán szeretni....

2011. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szerelem és a megcsalás kizárja egymást?"



Igen.

2011. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szerelmes vagy, nem vágysz másra, így igen.
2011. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!