Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalanságban lehet élni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalanságban lehet élni? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam ide írok, itt talán komolyabban veszik a kérdésemet, és igazából nem is a szerelemmel van gond a kapcsolatomban, hogy oda írjak. Mi szeretjük egymást, de kb egy hete összevesztünk és szakítottunk, pontosabban én, mert dühös voltam. Mikor leültünk megbeszélni kibukott a sok probléma amit elnyomott. Ezek olyan gondok, amikről ha szól pillanatok alatt változtatni tudtunk volna. De van egy nagyobb gond, amit nemtudok hova tenni, állítása szerint ha velem van minden tökéletes és szívből szeret, de ha külön vagyunk, és nem vagyok mellette, akkor úgyérzi nem kell neki kapcsolat... nem konkrétan velem, hanem úgy amúgy. Szeretjük egymást, és megbeszéltük azóta, hogy megpróbáljuk helyrehozni a dolgokat, de lehetséges egy ilyen érzést megváltoztatni és legyűrni? Ha változtatunk azzal nincs garantálva, hogy majd nem fogja ezt érezni, de ez egybizonyosfokig normális érzés nem? Vannak hullámvölgyek, de helyrehozható, ha odafigyelünk mindketten a dolgokra, igaz? Állítólag a szerelem mindent legyőz... 20/L
2011. szept. 13. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy menni idő alatt éri azt, hogy neki nem kell kapcsolat. Nyilván a szabadság varázsa rabul ejti. Hosszabb idő elteltével már biztos nem így gondolja.
2011. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 hete szakítottatok. Mennyit voltatok külön? Lehet, hogy kicsit több idő kellett volna neki, hogy rájöjjön, hiányzol-e neki. Ha nem, akkor nem sok értelmét látom a dolognak.

És nem, én nem látom normálisnak, hogy valaki úgy él egy kapcsolatban, hogy jó, hogy van, de igazából nem hiányzik neki.

2011. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igy voltam az exel,amig itt volt imádtam,amikor elment nem hiányzott.Nem sokaig huztuk a dolgot.megtaláltam a párom aki ha itt van imádom ha nincs itt megesz a fene hogy mikor jön már.
2011. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nem hiányzol neki akkor ne legyél vele. Ha neki mindegy, hogy veled van-e vagy sem, akkor nem értem, hogy miért töröd magad? Ez egy egyoldalú kapcsolatnak tűnik.


De ha neki mindegy hogy veled van e vagy sem, akkor sosem hív téged, hogy találkozzatok? Mindig neked kell tenni azért, hogy működjönek a dolgok? Mert ha igen, akkor add ki az útját.


20/f

2011. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon furcsa. Akik szeretik egymást, azoknál a kényszerű távollét inkább fel szokta szítani a másik utáni vágyat. Mintha még a világ is megfordult volna mostanában. Ezek után nem hinnék a fiú szerelmében. Hagynám, hogy élje világát. Inkább bevárnám azt, aki igazán szeret és akinek hiányzom a nap minden percében, ha nem vagyunk együtt.
2011. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!