Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak a ti véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak a ti véleményetekre vagyok kiváncsi! Lesz ebből több is szerintetek?

Figyelt kérdés
Van valaki akivel több hónapja tetszünk egymásnak de még csak most lett szabad 1 hónapja és összejöttünk, csak úgymond nem hivatalosan, tehát ritkán találkozunk de minden olyan mintha kapcsolatban lennénk, kivéve hogy nincs hivatalosan kijelentve meg ő nem érez még úgy mint én ( elmondása szerint)... Csak a furcsa hogy tényleg minden olyan mintha komoly lenne és mégsem.... Szerintetek csak búfelejtő szex kell neki? Mert én már nem tudom...
2011. júl. 28. 13:32
 1/3 josek ***** válasza:
szerintem csak csaj pótlonak kellesz neki, hogy ne mondhassa azt hogy nincs nöje
2011. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát nem lehet az hogy tényleg csak ki akarja heverni az előző kapcsolatát és addig meg velem van aztán ha végleg túljutott rajta akkor együtt leszünk?
2011. júl. 28. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl korán bele csaptatok a lecsóba.. Most szakított és máris "összejön" egy másik csajjal, ez elég gyors. Szerintem adj időt neki és majd akkor gyertek össze, ha ő is úgy érzi, h szeret és veled akar lenni,mert ez így erőltetve van csak. Vagytok is meg nem is.. ez nem járás, ez csak vergődés..:/:/
2011. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!