Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Töb mint 4 hónapja járok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töb mint 4 hónapja járok a barátommal nagyon szeretem és ő is engem de az utóbbi időben észrevettem hogy egy lány gyakran keresgeti. Rákérdezzek?

Figyelt kérdés
Többször is láttam h a lány irogat a barátomnak. és pár napja a barátom mellettem állt mikor sms-e jött csak a feladót láttam aki ez a bizonyos lány volt. A barátom azonnal kinyomta a telefont. vajon csak a lány keresgeti (a lánynak van barátja) vagy lehet hogy vmi más is van? Nem merek rákérdezni. Nem vagyok féltékeny típus csak nem értem miért kellett kinyomnia. Esetleg van vkinek vmi ötlete? tudom hogy őszintén megkéne beszélni csak lehet h az egész alaptalan. bár a barátom nem szokott lányokkal barátkozni csak fiú barátai vannak. S:
2008. aug. 18. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1 kérdés még nem a világ. szóval kérdez rá, de nagyon figyled a reakcióját, olvas olyat hogy mikor hazudik egy férfi. ha kinyomta akkor annak oka volt? kérdezd meg azt is?

ha pedig vádaskodik akkor még inkább valószínő hogy titkolni akar valamit. "barátom nem szokott lányokkal barátkozni" a szexhez nem kell lánybarát, csak 1 időpont+hely.

2008. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszíthetsz azzal, ha rékérdezel? Meg persze mit nyerhetsz vele, ez is kérdés... :( Mert nekem rá se kellett kérdeznem az exemnél, rögtön, mikor jött az sms, felolvasta meg elszidta a csajt mindennek. Aztán csak dobott miatta egy hónap múlva...

Megkérdezed, aztán legfeljebb mond rá valamit. Legalább látja, hogy észrevetted. Csak az a baj, hogy a féltékenységi jeleneteknek semmi értelme, ha meg akar csalni, meg fog, csak óvatosabban csinálja... De egy kérdést megér... Szurkolok.

2008. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor egycipőben járunk, mert nálunk is ugyanez a helyzet. Mondjuk ém megkerestem ezt a csajt és beszéltem is vele, kértem, hogy jöjjön el és beszéljün meg hármasban. A párom ki van akadva emiatt. Én is tisztázni akarom az egészet, ezért elhívtam hozzánk a csajt. A pasim nem hajlandó megjelenni a beszélgetésen. Azt viszont tudni kell, hogy mindketten ellentmondanak egymásnak és nekem is. Akkor ki hazudik? Kérdem én!
2008. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a saját megnyugtatásodra (nem a válasz, hanem a reakció a fontos), de semmiképpen ne számonkérésnek tűnjön a dolog, hanem könnyed érdeklődésnek, némi baráti mosoly mellett. A számonkérés akkor is kiakaszthatja a férfit, ha rá sem tud nézni másra rajtad kívül.
2008. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, van egy nagyon jó barátom, fiú. Ő is ugyanezt csinálta, mikor én kerestem, neki sincsenek lány barátai, csak összesen és velem együtt kettő. Ő azért nyomott le mindig, s került ha a barátnőjével volt, mert tudta hogy nagyon féltékeny alkat, mi ketten meg mindig szivatjuk egymást, néha elég félreérthetően.


Én azért "titkoltam" a barátom elől a kettőnk beszélgetéseit, mert sokszor adott sráctól kértem tanácsokat, s neki sírtam el ha a pasim megbántott. Amúgy nekem sem voltak fiú barátaim, csak ez az egy.


Amit még számításba kell venni:

1, a csaj zaklatja, keresgeti, próbálkozik, a srác fél hogy azt hiszed ő benne van a dologban


2, ha ez nem régóta van, s közeleg valami esemény, lehet hogy a csaj segít neki valamit tervezni


3, a barátod haverját akarja felszedni, s a barátod a kerítő


4, megcsal


5, valami, a szextől és szerelemtől teljesen független dolog miatt vannak kapcsolatban

2008. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2008. aug. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!