Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég szar időszakom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég szar időszakom van, szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy mostanában semmi nem jön össze. Értelmetlennek tartok mindent ami velem történik, és nincs semmiben sikerélményem. Minden nap ugyan azt csinálom: felkelek 6:30-kor, megyek suliba, hazajövök, elcseszem az időmet, 1:00 körül pedig alszok, majd kezdem előről. Olyan nyár közepe óta vagyok kicsit szétesve, pedig nem volt stílusváltás. A hobbijaimban úgy érzem hogy egyre jobb vagyok, tanulmányaimban is jelentősen előrébbléptem, és mégis szar kedvem van állandóan. Hozzáteszem, hogy megismertem egy lányt, akivel össze szerettem volna jönni, de sajnos nem jött össze (az ő résézről csak barátság...). Úgy gondolom, hogy ez is közrejátszott. Szánalmasnak tartom magam, úgy gondolom, hogy el van baszva az életem, pedig látszatra mindenem megvan, és boldognak kellene lennem. Egyre több őrültséget találok ki, és félek, hogy el fogok jutni egy szintre, amikor olyat teszek, amit később megbánok. Mi bajom van? Ti éltetek már át ennyire szar időszakot?
2011. szept. 14. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ránts rá
2011. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak a barátok segítenek ilyenkor ne is próbálj csajozni vagy valami őrült sportot vagy gyógyszert, hív el a haverjaid ide oda legyél velük és csak barátokat keress a saját nemeddel :)
2011. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

na b+ itt állj meg és VÁLTOZTASS.



ÉN IS ÍGY KEZDTEM JÖTTEK A MONOTON NAPOK, EZUTÁN BELEESTEM A MÉLY DEPRESSZIÓBA ÉS ONNAN MÁR SOHA A BÜDÖS ÉLETBE NEM SZABADULSZ, DE HA BELEESEL NEKED ANNYI, SAJNA NEMTOK MIT MONDANI MINT, HOGY KERESS VALAKIT akiért van kedved felkellni minden reggel az ágyból, mert ha nem akkor neked véged van mint a botnak. és ez KOMOLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

2011. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amúgy hány éves vagy ? Igen volt már ilyen időszakom nekem is, nem vagy ezzel egyedül, olyankor minden kilátástalannak tűnik. Nekem olyan 14-15 éves korom körül volt ez, azóta sokminden változott, és rájöttem hogy sokkal nagyobb problémák is vannak, mint a tinédzserkori világfájdalom...

Ha ez vígasztal, én össze tenném a két kezem ha csak ennyi problémám lenne...:/ Végülis van hobby-d és jó vagy benne, én pl. nagyon szeretnék hastáncot tanulni, de nem engedhetem meg magamnak, és jól is tanulsz, ezt nem mindenki mondhatja el magáról. Én azt mondom örülj annak, amid van és becsüld meg. És fel a fejjel, a negatív kisugárzás elijeszti a csajokat is!!!

2011. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

novemberben leszek 18. talán segítene, ha több időt töltenék a barátaimmal, de sajnos végzősként egyre kevesebb a szabad időm nekem is és nekik is. Néhány hónapja még úgy éreztem, hogy van miért felkelnem, én mindig is több akartam lenni másoknál, és sokáig úgy éreztem, hogy az is lehetek. Csinálni szerettem volna valamit, amit mások nem tudnak. Kezdem úgy érezni, hogy bármennyire is próbálkozok, semmiben nem különbözök másoktól. Sőt, talán kevesebb vagyok. Nem vagyok túl ismert személyiség, meg olyan sem, aki után bomlanak a csajok.

Én változnék, de nem tudom, hogy min kellene változtatnom.

2011. szept. 14. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Edzél minden nap... sportolj rengeteget... attól meg fog nőni az egód is. Foglalkozz magaddal sokat menj el fodrászhoz kozmetikushoz. Ja és néha szórakozz eggyet: Póker, roulette, sárkányos ambaszador :D Kezdjél bele egy diétába és edz magad szarrá mégegyszer :D :P Ha ez nem segít akkor van mégegy lehetőség: pszicháter felírhat antidepreszánst de azt nem ajánlom. Mert a gondokat nem egy pirula fog megoldani. Am pedig döntsd el hogy mivel akarsz foglalkozni és fektess bele rengetek időt. Remélem segítettem :)))
2011. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ebben a cipőbe vok én is csak annyi különbséggel hogy egy csaj sem jön össze velem kb:. 15 csajt szerettem és nemet mondót teljesen lúzernek érzem magam de hiszek abban hogy lesz jobb és arra törekszem hogy az álmaimat bevalósítsam nem tom én át akarok a palánkon esni de ez most nem megy de majd fog addig próbálok nyitott szemmel járni és hidd el 1x ennek is vége lesz!!!
2011. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
am 19f az előző kommentáló!!!
2011. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Formora válasza:
Nálam ez az állapot 17 éve tart...menekülj belőle minél előbb amíg tudsz...
2011. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!