Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi lehet közöttünk? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehet közöttünk? Akar még valamit? Van még rá esély? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 hónapot jártam egy sráccal, mikor is minden előzmény vagy célzás nélkül szakított velem.4 napig nem beszéltünk és most megint kezdi keresni a társaságomat, ad puszit, odajön, dumálunk, mint a jóbarátok, és mindenki szerint látszik rajta hogy még szeret.Én imádom őt, nagyon hamar belezúgtam, de volt is miért, ő egy kincs.Idén fog érettségizni, és arra gondoltam,mi van akkor ha az érettségi nyomása miatt dobott ki.Ha így van, akkor vajon visszafogad majd érettségi után?Szerintetek mit érezhet, mire gondol?tippeket, javaslatokat is várnék hogy hogyan viselkedjek vele L15
2010. ápr. 28. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Visszafogad e?

Legyen már tartásod! Ne alázkodj meg egy fütyiért :S

2010. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lefeküdtél vele ?
2010. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok, ő is, közöttünk ez az egész lelki dolog, és nagyon gyorsan kialakult.Teljesen egy hullámhosszon vagyunk és nem is értettem miért szakítot velem.Ha azt mondaná, járjunk újra, összejönnék vele!
2010. ápr. 28. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy már szeretné elvesztíteni vagy már el is vesztette a szüzességét
2010. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem vesztette el, és már beszéltünk erről korábban is, azt mondta hogy rám bármeddig képes várni!
2010. ápr. 28. 14:28
 6/10 anonim válasza:

Az érzelmek javarészt illúzók. A Beléhabarodottság némileg Téged átvariál, hogy Beléneveled a vakbuzgalmat, s elkönyveled, miszerint szeret..mert hát ugye nem akarsz a viszonzatlanságban kétségbeesni. Te szintehogy rá sem hederítsz az "akkor"-ban történtekre, s nem róvod fel miért?-jét. Az nem szerelem, ha Önmagad adni nem megy, mert gátol a félelem. Félsz talán, hogy elutasít? Ha 2 Illető egymásba szeretett akkor ez fel sem vetődhet, mert kell hogy a "Ti" egybekeletkezzen különben pedig meg akkor csak önámítás az egész.

És Mindent meg lehet beszélni.

De képzeld mi lett volna, ha megint nem kezdeményez? Vagy hát..elnézést! Te nem is akarod elképzelni.

Mindenesetre józanságot!

2010. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ahha

bármeddig

akkor miért szakítottatok?

Nem nézel te túl sok romantikus filmet? :)

2010. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a mindenki az a Te osztálytársaid ,a szintén 15 éves kis tinik? vagy a fiú végzős társai?
2010. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"az érettségi nyomása miatt dobott ki"

basszus, kidobott! Akkor meg mit akarsz? Ha akarna se lenne szabad vele összejönni

2010. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Évfolyamtársak, szobatársak, osztálytársai mondják hogy még szerethet..
2010. ápr. 28. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!