Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet rá esély? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rá esély? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy-két hónapja eléggé összemelegedtem egy sráccal, de egyelőre csak barátilag. Én szeretném, ha több is lenne, de nem tudom, hogy ő mit gondol erről. Azt mondja hogy szép vagyok, meg csinos. Párszor azt is mondta, hogy nem szeretné tönkre vágni ezzel a barátságunkat. Már megbeszéltük, hogy valamikor együtt tanulunk náluk. (Lehet hogy nem bánnám, ha nem csak tanulnánk.)

Tudom, ez nem lényeg, de gondoltam ezt is leírom: Valamelyik nap azt álmodtam, hogy egy focipályán csókolózunk....és rá pár napra meg facebook-on meg valami hasonló sztorit olvastam az adatlapján.


Vajon tényleg csak barátok maradunk, vagy lehet ebből esetleg több is?


2011. jan. 26. 19:00
 1/5 anonim válasza:
több lesz előbb utóbb
2011. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meséld el neki ezt a focipályás álmodat..

De most komolyan, mi lenne, ha megmondanád neki, hogy:

- Figyu, én jobban kedvellek, mint egy szimpla barátot... bárcsak adnál a cicámnak egy nyelves puszit!

2011. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem vesd be minden nőiességedet, kezdj el vele kacérkodni.Tudod te is minél fogva lehet őket vezetni...

Azt sose feledd, hogy az irányításnak mindig a te kezedbe kell lenni.

2011. jan. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a véleményeket, tanácsokat...megpróbálom, aztán lesz ami lesz
2011. jan. 27. 14:38
 5/5 anonim válasza:
nem akarlak elkeseríteni de ne bízz az ilyen mindenféle jelekben. én az egyetemen megismertem egy srácot, aki nagyon tetszett nekem. nagyon jóban lettünk, egy idő után mindenki azt hitte, hogy együtt vagyunk, csak nem vállaljuk fel. sok minden történt közöttünk, éreztem, hogy ez több mint barátság. nagyon közel kerültünk egymáshoz, még aludtunk is együtt. többször tett célzásokat arra, hogy mi ketten így meg úgy...(remélem érted) valahogy másképp nézett rám, mint másokra, és én is rá. mindketten azt állítottuk, hogy fiú és lány között nincs barátság. ha más fiúkról kezdtem neki beszélni akkor éreztem a feszültséget, meg azt hogy féltékeny. aztán egy nap összejött egy lánnyal. 2 hónapja vannak együtt, a mi "barátságunk" ugyan úgy megmaradt, soha nem volt közöttünk egy csók sem, csak egy egy ölelés vagy arcra puszi. a barátnőjét nem szereti és folyton nekem panaszkodik. még mindíg úgy érzem, hogy ez több mint barátság. olyanok vagyunk mint két öreg házaspár, akik szeretik egymást, de nem szexelnek. szóval erről ennyit. minden jel arra utalt, hogy ez egy olyan "összejövés" lesz, mint amik a filmekben vannak. teljesen úgy indult, és még sem lett belőle semmi, pedig nem egy visszafogott srác, aki képtelen csajozni. sőt, inkább ennek az ellenkezője. és már nem is lesz semmi... mert ezek után már én nem akarom - túlságosan megismertem. de mint barát a világon mindennél többet jelent számomra. :)
2011. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!