Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokjak le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le a féltékenységről?

Figyelt kérdés
A barátom sokat panaszkodik rám, hogy mindenkire féltékeny vagyok :/ Persze szerintem ez nem igaz, mindig van rá okom. vagy csak bebeszélem magamnak ?
2011. júl. 9. 14:14
 1/3 szamóca.. ***** válasza:

gondolj bele... nekem életfilozófiám, hogy egyrészt, akit valami nő le tud csapni a kezemről, az takarodjon is az életemből. ezért már nem vagyok féltékeny, mert ez kb egy teszt hogy megéri a srác a kapcsoaltot.

a másik, hogy igazából azzal, ha féltékenykedsz csak olajat teszela tűzre, mert ugye egyfolytában ott lesz a fejében a megcsalá gondolata, miattad, és a kapcsolatot is mérgezed vele, ami miatt még valószínűbb hogy félre fog lélpni.

úgyhogy ne érdkeeljen. ha megcsal, akkor annyit is ért, és jobban jártál hogy még most kiderült.

2011. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 napietus ***** válasza:
100%
erre tudatosan koncentrálnod kell. amikor kezd elszaladni Veled a ló, vedd észre magadon, és állítsd le magad. tudatosítsd magadban, hogy ez rossz és rém idegesítő tulajdonság, amit nehéz elviselni, és fordítva Te sem örülnél neki.
2011. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aspartia ***** válasza:
első válaszoló első mondata. hasznos tanács :)
2013. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!