Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok normális igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális igaz? Mivan velem? Miért irt hirtelen aranyosakat?

Figyelt kérdés

felmentem nemrég facebookra és barátom 2 olyan édes aranyos szerelmes bejegyzést irt az üzenőfalamra, hogy mikor elolvastam alig hittem a szememnek elkezdtem sikitozni, tapsolni aztán meg elbőgtem magam:DD

Amugy nagyon ritkán irunk 1másnak nem azok a fajták vagyunk akik kiteregetik a dolgaikat neten...ezért furcsállom hogy irt sőt 2t is:)


2011. szept. 8. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez tök aranyos:) Bárcsak az én barátom is írna ilyet néha, nem csak én neki...
2011. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ez miért hirtelen?
2011. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja mert utoljára kb 4hónapja irt bármi pici idézetet is nekem ma meg hirtelen 2t is irt:D mitörtént vele?:D Na meg nálam ez a kiborulás h bőgök ilyen miatt:D
2011. szept. 8. 19:34
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Úristen! Úristen! Mi lesz most??


Menj vissza babázni!

2011. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 andi177 válasza:
54%
valószínű épp ezért örültél valamit mert nem egy szokványos dolog történt..s meglepett vele...a másik felvállalt s akár ki kiáltaná a világban, hogy szeret. szóval szerintem normális,hogy örömödben sírnál:D:D csak nyugi mi lesz ha egyszer a jövőbelid megkéri a kezed?:D:P
2011. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jolvan 3.gúnyolódj csak...


utolsó nemtudom:D ha szeretni fogom elárasztom könnyekkel, Titanic lesz:D de az a legviccesebb hogy nemis vagyok érzelgős:)

2011. szept. 8. 19:36
 7/11 anonim ***** válasza:
miket irt?
2011. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jaj én imádom az ilyeneket : ) L 16
2011. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hogy "a nap 24órájában Rád gondolok és ez alól ez a perc sem kivétel" Nagyon szeretlek és már megint hiányzol millió csók(L)(L)(L)


meg ilyenek

2011. szept. 8. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Úristen. És ettől olvadtál el ennyire, hogy: "nagyon hiányzol, csók szeretlek!" Mondjuk, ha nem szokott ilyeneket, még talán megértem, de attól még nem volt olyan nagy dobás.
2011. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!