Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szexi építőmunkás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexi építőmunkás vagy ehhez hasonló munkakörökben dolgozó férfiakkal hogyan lehetne megismerkedni, és hol? Vagy hogyan lehetne elcsavarni a fejét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 16:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Hívjál ki egy csőszerelőt, priviben megsúgom mit ronts el, hogy ne kerüljön sokba :)

Egy ideig csodálhatod a fenekét ahogy a mosdó alatt görnyed, aztán ha nyúlna a svédfogóért helyezd a tűsarkú cipős lábad a kulcsra és kérdezd meg hogy ugye tudna még egy másik csöpögéssel is foglalkozni -a másik, hatalmas szerszámával?

További tanácsokat is szívesen adok :)

2011. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
44%

"ugye tudna még egy másik csöpögéssel is foglalkozni -a másik, hatalmas szerszámával? "


Fúj basszus :S Mindjárt hányok.

Ebben semmi szexi nincs, ez gusztustalan és még elegáns k*rvulásnak is szar.

2011. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Újpestre gyere velünk szemben épp 1 emeletes házat húznak fel tele van félmeztelen izzadt testű nagydarab munkásokkal.

Amikor kimegyek néha, néha beszélgetek velük és mindig azt akarják tudni, hogy van-e csajom és, hogy fekszek le vele 1 nap...............szörnyű...... ezek nagyon kanosak LEKÖTELEZNÉL HA IDEJÖNNÉL ÉS HELYRERAKNÁD ŐKET.................

2011. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát amúgy igazuk van az előttem válaszolóknak.. elmész egy építhezés előtt, és máris az összes kiabálni fog utánad..
2011. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz egyébként és hány éves vagy?Csak kiváncsiságból kérdezem.Miért pont ilyen férfiakkal akarsz ismerkedni ?(egyébként semmi baj a szakmunkásokkal)Tényleg nem lehet nehéz velük ismerkedni...ők szinte minden nőnk beszólnak.Vannak köztük normálisak is,de azok legtöbbje már foglalt vagy családos.
2011. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Ha a közelben akkor megmondom hogy hétfőn hol fogunk dolgozni:D
2011. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%

Nem tudok belépni az e-mail címemre, ezért egy másikról tudok írni:D. egyébként a kérdező vagyok..

Úgyhogy most válaszolok.

Ha majd jó lesz az eredeti emailem akkor 1. válaszoló írok neked! Addig még nem tudok sajna.


Hol lakok? Elég annyi, hogy Baz megyében...

Közel vagytok?


Miért pont ilyen férfiakkal?

Nem tudom, talán mert nekem férfiasnak tűnnek. Igaz, hogy nem mindegyik mert amelyik tahó féle az nekem sem tetszik, de azért nem mondhatjuk mindegyikre rá, hogy mindegyik bunkó lenne. Biztos vannak normálisabbak is.


A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:30

Ezen egyébként jót nevettem köszi:) :-D

2011. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Most tudtam neked írni mailt. Már jó az e-mail címem.

2011. szept. 17. 15:22
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

Köszi, megkaptam és válaszoltamis neked :)

2011. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:30


írtam neked


és



válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:01


neked is emailt..

2011. szept. 17. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!