Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy 22 évesen semmi késztetést nem érzek arra, hogy valaha feleségem/családom/gyerekeim legyenek? Mennyire általános ez manapság?

Figyelt kérdés
22F
2011. márc. 6. 02:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális.


23F

2011. márc. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, de nem normális.

Persze ne erőltesd - de azért szerintem járj nyitott szemmel.

2011. márc. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
22 éves lány vagyok a baráti társaságomban sok 26-7 éves van vagy még annál is idősebb és szerintem egyik se gondolt még soha gyerekre, feleségre :D
2011. márc. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
utolsó: valószínűleg azért, mert melegek, csak nem merik bevallani, mert a hozzád hasonló szélsőségesek megbélyegeznék őket
2011. márc. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
19F vagyok, és szintén nem érzek ilyent :/ Ez van. A szeretet nagyon hiányzik, meg tudok is szeretni szívből, de mégsem akarok belevágni semmibe, nem érzem magam alkalmasnak.
2011. márc. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Én 23 éves vagyok és eddig még soha életemben nem gondolkodtam el azon, hogy szeretnék feleséget meg gyerekeket. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egyetlen nővel képes lenném leélni a hátralévő életemet. A másik pedig az anyagi vonzata. Még saját magamról sem tudok gondoskodni, akkor hogyan tudnék eltartani egy családot. A másik véglet, hogy sokan szeretnének megállapodni, de az előbb említett anyagiak miatt egyszerűen képtelenek rá.
2011. márc. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Wieselander Abrahaam ezeket a baromságokat, amúgy te komolyan is gondolod, vagy csak próbálsz humoros, vagy ami még rosszabb, értelmes lenni. Ha valaki közel a 30-hoz nem akar családot, akkor szerinted az homokos, csak nem meri bevallani. És igen sajnos nagyon sok a liberális fiatal, akit elhülyít a média és már szitokszónak vesznek olyan szavakat, mint család, hűség, becsület, munka, haza stb. Mert ha valaki még normálisan gondolkozik - a többségi társadalom által elfogadott nézetek szerint - akkor az már egyből jobb esetben konzervatív, rosszabb esetben szélsőséges, kirekesztő stb. A "gárdistoid" pedig gondolom egy új szó, amit az ilyen gyökerek találtak ki. Magyarázd már el, hogy a gárda mit ártott eddig a társadalomnak, szemben a sok elfajzott liberális elmeháborodottal! Menjél inkább füvezni meg b*zi felvonulásra, ne itt oszd az észt!
2011. márc. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én már gondoltam rá, majd 30 évesen leghamarabb, előtte semmiképp


f17

2011. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
szerintem normális. én apukám 29 évesen nősült meg, ez '80-ban nagyon későinek számított, de ő azt mondta, addig nem is nagyon fért volna bele az életébe a család. inkább később, mint egy elkapkodott házasságnak rossz vége legyen. egyébként szerintem egy 22 éves fiúnak korai lenne nősülni.
2011. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nyugi, egyszer vágyni fogsz rá! Még nem maradtál le semmiről.
2011. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!