Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi az előny/hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi az előny/hátrány egy szerény, visszahúzódó fiúval kapcsolatban? 22/F

Figyelt kérdés
20 feletti lányok válaszaira lennék inkább kíváncsi
2009. júl. 3. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bocs, majdnem 20 vok.. :D 19. de az mar majdnem ott van. en szeretem az ilyen fiukat. a pernahajderektől kiraz a hideg :S
2009. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előny:megbízható, kiszámítható, lehet rá számítani.Egy magamutogató beképzelt szoknyapecér lehet vonzóbb,izgalmasabb de hosszabb távra a szerény srácok a jó befektetések.

Én előnyben részesítem a nyugodtságot, megbízhatóságot mivel már volt ilyen magagmutogató majom a párom, jó nem sült ki belőle.

Ja, szerintem kihalófélben vannak eme egyedek...Nekem se ártana egy normális pasi de ezek otthon vannak és kicsi az esély hogy az utcán szembejön velem és elémpottyan hogy szeretlekcsaktekellesznekem én ezért járok fel bulizni na meg azért hogy ne egyen meg a unalom.

2009. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Helo 20/L Szerintem az előnye az h szinte mindent megtesz :) amit kérnék , vagy szeretnék azt megkapnám nem ruhára gondoltam a szexben már volt ilyen pasim de nem működött... na vajon miért mert már annyira kis báryányka volt hogy már ténleg pattogott nekem na szóval a hátránya na hát sok van csendes, nem lehet nagyon vele megbeszélni semmit stb.... nem kell több ilyen pasi a forró vérűeket szeretem ... pusszás
2009. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Helo 20/L Szerintem az előnye az h szinte mindent megtesz :) amit kérnék , vagy szeretnék azt megkapnám nem ruhára gondoltam a szexben már volt ilyen pasim de nem működött... na vajon miért mert már annyira kis báryányka volt hogy már ténleg pattogott nekem na szóval a hátránya na hát sok van csendes, nem lehet nagyon vele megbeszélni semmit stb.... nem kell több ilyen pasi a forró vérűeket szeretem ... pusszás
2009. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocsika h 2 szer küldtem el csak bénáztam ezzel a .... nem tom h kell kitörőlni na min1 szijja
2009. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Úgy tűnik, hogy akkor van némi esélyem találni egy rendes barátnőt, aki velem lenne, akit szerethetek, és aki viszontszeret. :)

2009. júl. 3. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Előny és hátrány egyben: ha beteszem a sarokba, és nem szólok hozzá egy hétig ott marad :)
2009. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A pasi ne legyen egy mű májer barom, de ha nagyon visszahúzódó, az nem mindig a legjobb. Én szeretem ha a pasim vicces, lehet vele beszélgetni, valamilyen szinten a társaság középpontjában legyen, de ne legyen beképzelt. Nincs bajom a szerény, visszahúzódó pasikkal, de valahogy róluk az jut eszembe, hogy egy kicsit papucsok. Na azt viszont nem szeretem, egy férfi legyen férfi. 21/L
2009. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az én pasim is kicsit csendesebb. Mondjuk mihez/kihez viszonyítva. :) Szerényebbnek, csendesebbnek tűnik, de ha megismered, igazán szórakoztató, kedves, figyelmes, romantikus. Az ágyban egyszerűen pedig a legjobb. ;) Nekem is inkább a csendesebb pasik jönnek be. Szerintem van esélyed, de vigyázz, mert sok csaj "csak" kihasználja az ilyen pasikat. pusz :)
2009. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az előző válaszból lemaradt : 19/L :)
2009. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!