Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Mért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Mért vagyok ilyen engem mindig átbsznak.

Figyelt kérdés
Mért van az hogy 3-4-5 hónapig nagyon jól elvagyunk tényleg hatalmas a szerelem én próbálok mindig mindent megadni nekik,de egy idő után azt vagdossák a fejemhez,hogy én nem adom meg nekik azt amire szükségük lenne,én meg néha úgy érzem hogy csak arra vagyok jó hogy villogjanak velem,meg kinyaljam a s*ggüket aztán cserébe sz-rt se kapok.Ha valakit szeretek,akkor én próbálok mindent megadni neki tényleg,saját magam elé helyezem őket,aztán akkor meg az jönhogy én nem teszek meg semmit érte mert ő mindent megteszt én meg sz*rt se...Ez mi??? Én vagyok a hibás?? Mért vagyok ilyen mit csinálok rosszul??
2011. szept. 17. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás és ne nyald ki a hátsó féltáját ;)
2011. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt túl biztonságban érzik magukat, másrészt meg rossz embereket választasz. Az igazi szerelem nem biztos, hogy kölcsönös...
2011. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és akkor most egész életembe ez lesz?Mert én ilyen vagyok és nem tudok ezen változtatni...
2011. szept. 17. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Könnyebb válaszolni ha tudjuk a nemedet.
2011. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
LÁNY
2011. szept. 17. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy eddig csak taplókat fogtál ki.

Vagy pedig csak addig érezték benned a kihívást, amíg meg nem szereztek. Ha egy srác vágyik egy nagyon szép lányra, és idővel sikerül megszereznie őt, és látszik, hogy a lány odavan érte, akkor elértéktelenedik számára a szerelem, meg a rajongás a lány iránt. Mert ekkor már nem kell megküzdenie érte, inkább a lány pedálozik érte. És ez a te helyzeted is, mert írtad, hogy mindent megteszel azért akivel együtt vagy.

A "nem adtál meg neki semmit" pedig egy jó kis szakítódumának tűnik, hogy rád hárítsák a felelősséget a szakításért, mert úgy a legkönnyebb.

Vagy maradj egy kicsit hideg a kapcsolataidban, vagy pedig várd meg az a srácot, akinek elég érett a felfogása, hogy értékelje az odaadásod. Szerintem el fog jönni ez a srác, mert sokan vágynak egy olyan kapcsolatra és egy olyan lányra mint Te! Ne változz meg, maradj önmagad!

2011. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg igaz, amit leírtál, akkor nem veled van a baj, vagy legalábbis nem a hozzáállásoddal. Lehet a választásnál rontottad el eddig, nem sikerült olyan embert találni, aki hasonló gondolkodik hozzád, és képes azt megtenni érted, amit te is megteszel érte.

Kell egy kis emberismeret, hogy ismeretlenül is képet tudj valakiről alkotni, hogy vajon milyen ember lehet. (Nem írtad hány éves vagy, vagy hogy hányszor fordult elő ilyen csalódás.)

Szeritem ne változtas a hozzáállásodon, csak válasz ügyesebben, azt pedig ne felejds el, hogy egyre csak tapasztaltabb leszel.

2011. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!