Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar a pasim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar a pasim, ha másnap akar találkozni, hogy megbeszéljünk valamit? Igaz nem tud most mert nincs ithon. Alig hiv fel, pedig régebb sokkal többet hivott meg minden. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Veszekedtünk.Elég rég óta ez folyik már nálunk..mindig van amin veszekedjünk.Az mondta,hogy ő megunta.Mondjuk én is.De szeretem nagyon és nem akarom elvesziteni...Azt modtuk ha még egy ilyen lesz akk annyi az egésznek.Most megint veszekedtünk...Holnap talakozunk és nem tudom,mit is mondjak neki,hogy nehogy a vége legyen ennek,mert én szeretem...Segitsetek.Nem tudom mihez kedjek,tanácstalan vagyok ,de tényleg.Köszönöm.
2011. szept. 17. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nekem az jön le ebből, hogy ennek a kapcsolatnak lőttek, de a helyedben nem pitiznék, csak büszkén.
2011. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ezt nem tudom. Te ismered a kapcsolatotokat.

Viszont gondold végig, ha tényleg ennyire nem működik, akkor jó ez neked?

2011. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A kérdésedből adódik a válasz. "Azt modtuk ha még egy ilyen lesz akk annyi az egésznek.Most megint veszekedtünk"


Egy módon tudod megoldani, hogy ne legyen vége éspedig úgy, hogy megbeszélitek és elgondolkodtok azon, hogy van-e értelme folytatni ezt a kapcsolatot. A folyamatos veszekedéseken lehet változtatni de ahhoz mind a kettőtöknek úgy kell hozzáállni a kapcsolathoz.


Mást nem tudok mondani erre. Ha ő is szeretné, hogy rendbe jöjjenek a dolgok a kapcsolatotokban akkor meglehet beszélni, de ha nem akkor ne törd magad.

2011. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!