Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek szánalmas dolog ha egy lány sír előttetek?

Figyelt kérdés
Utálom ha valaki,akárki sírni lát.Úgyérzem hogy akkor gyenge sebezhető vagyok.Fiúk előtt meg egyenesen égőnek tartom.Fogalmam sincs miért.
2011. szept. 18. 00:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%

Amikor sírok akkor a barátom mindig megvígasztal.

Amikor poénkodom, mert vmit nem akar amit én akarok akkor úgy csinálok mintha sírnék és olyankor mindig azt mondja, hogy ilyenkor mindig úgy megdugna :D De sajnos ilyenkor sose vagyunk olyan helyen... :P

2011. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne szégyen? és fiúként miért lenne szégyen sírni a barátnőm előtt? tettem már meg énis :)


17/F

2011. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%

Sírás = érzelmi zsarolás


Utálom, ha valakii ok nélkül elkezd bőgni. Ilyenkor legszívesebben jól pofon b.sznám, hogy legyen oka a sírásra.

2011. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon érzékeny vagyok, sokszor sírok ha megijedek. De amikor csak szórakozom azt látja rajtam ő is :) Tehát nem zsarolom :P
2011. szept. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ugyan már...kérlek..semmi gáz..
2011. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg komoly dolgon sír, akkor nem szánalmas, hanem egy lány, a barátnőm, akit meg kell vigasztalnom.


VISZONT HA PICSOG MINDENFÉLE HÜLYESÉGEN, NA AZ SZÁNALMAS. ÉS azt nem tolerálom neki hosszú ideig.

2011. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
F@szt ciki bocsi, debuta egy kérdés... a egy férfi sír az sem ciki, sőt egy férfinak is tudni kell sírni... és ha egy férfi sír, az még "jó" is. Nemsoká 19/F holnap 20 xD
2011. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Na jah, azon ne bőgjön, hisztizzen hogy nem viszi el a pasija Mallorcára például. De hogy meghalt vkije és eszébe jutott, vagy fájdalma van és már nem bírja, esetleg meghatódott mert kapott egy szép ajándékot a párjától, simán könnyezhet. Könnyezhet, nem ordítva bőghet.

Utálom a hisztis nőket!

Én sem hisztizem sosem. Sírni bánatomban, fájdalmamban, elkeseredésemben, örömömben vagy meghatódottságomban szoktam. A párom ilyenkor átölel és vigasztal, puszilgat első 3 esetnél. Másikakon csak mosolyog. :D

2011. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

21.16-os vok ismét.

Pasim is sírt már. Például volt hogy hülyeséget csinált és megijedt hogy elhagyom. Nem ordított csak folyt a könnye.

Vagy fájt valamije és félt hogy műtétre kerül sor, ezt is megértem. Legutóbb azért mert "mérgében" ... nem talált egy baromi fontos iratot és sík ideg volt már. Megtaláltam neki, átölelt, én meg bőgtem vele. :D

De ezek nem nyilvános sírások, csak ketten vagyunk olyankor. Ha egy pasi sír, tudom hogy van lelke. Nem bírom a kőkemény leszarom stílusú macsókat...

2011. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

én is így vagyok vele:) Csak attól félek ha egyszer elsírom magam valaki előtt akkor már tudni fogja az illető hogy engem is meglehet bántani,és alapból olyan égőnek tartom.De jó hogy ilyen válaszokat kaptam:)

Nem nem hisztiből sírnék.Ha hisztizek akkor én kiabálni szoktam általában....

2011. szept. 23. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!