Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg létezik, olyan srác aki helyes de viszont normális?

Figyelt kérdés

Én ilyen fiúba futottam bele,azt hiszem. Számomra helyes,ne tudok semmit a múltjáról,úgyhogy nem tudok következtetni.De nekem ez kicsit fura,a mai világban..

Azt felelte:elege van a csajokból,hogy azoknak folyton a bunkó pasik kellenek.


Hát én nem tudom megmondom őszintén.. Szerintetek létezik még ilyen a mai világban?Vagy esetleg nem szabadna külső alapján ítélnem?


2011. szept. 18. 19:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:D
2011. szept. 18. 19:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát én g*cire helyes vagyok, de viszont nem vagyok normális.. Szóval szerintem nem léteznek ilyenek.
2011. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van egy pár ilyen ismerősöm.:)Ők voltak azok,akiket tizenéves korukban nem nagyon kedveltek a lányok,mert nem voltak elég "vadak" ... Most viszont bánják nagyon,hogy annak idején elutasították őket...megérdemlik...:)...
2011. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, remélem te pont egy ilyenbe futottál bele! De azért légy óvatos, én egy évig voltam együtt egy nagyon helyes, nagyon rendes "igazi főnyereménnyel", én is csak ájuldoztam, hogy léteznek még ilyen pasik, akik külsőre-belsőre tökéletesek. Aztán egy év múlva derült ki róla, hogy egy utolsó szemétláda :)
2011. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Résen vagyok nyugi..:)
2011. szept. 18. 20:15
 16/18 anonim ***** válasza:

ha felteszem a kérdést, hogy léteznek-e még rendes és szép lányok? akkor rögtön jön az oltás, hogy biztosan csak a lotyókat veszem észre stb...

sokszor letagadom, ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy léteznek még szép és normális emberek, lányok fiúk egyaránt.

azon pedig ne lepődj meg ha valakitől azt hallod hogy elege van a másik nemből...

2011. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Elege van a csajokból??? Akkor az vmi b_zi lehet!


Srác aki helyes és normális? Az ÉN vagyok!!! Hol laksz? Írj magadról! Hello

2011. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én olyan vagyok :) 22 vagyok, ha gondolod irj privit, nem ismerkedek neten, de beszélgetni lehet..
2011. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!