Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy két ember nem lehetett egymáséi, mert rosszkor találkoztak ( mindkettő foglalt volt) De később viszont mégis összejönnek?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzódtak egymáshoz,de a férfi elküldte a lányt. Lehetséges h évek múlva együtt lehetnek? Vagy csak én vagyok optimista? 26/L
2009. dec. 31. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Tudod mit mond a mondás. A remény hal meg utoljára. Csak ne várd. Inkább élvezd ki az élet minden percét.
2009. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tetszik,hogy ennyire romantikus vagy,én is ilyen helyzetben vagyok,szorítsunk egymásért:)
2009. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges...Csak ha akkora vonzalom, akkor miért vannak kifogások? Miért nem volt megoldható a szakítás mindkét fél részéről, miért nem voltak annyira biztosak a vonzalmukban?

Ha évek múlva találkoznak újra, akkor milyen alapokra épül a kapcsolat, most nincs senkim, jöhetsz, milyen bizalom ez így? A költői kérdések.

2009. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet,hisz velem ez volt:)

nah jó gondolom nem ugyanez,de amikor előszőr találkoztam a mostani barátommal még mindketten kapcsolatban éltünk. aztán a véletlen újra egymás mellé sodort minket,s addigra már mindketten szakítottunk.azóta is együtt vagyunk,már 8 hónapja:)

szal csak higgy benne,s menni fog:)

2009. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne haragudj, de az én véleményem az, hogy ha már kiderült, hogy tetszenek egymásnak, mégis elküldte a férfi, akkor nem valószínű, hogy őt akarja. Persze esély még van, de én nem tudnám elfelejteni, hogy egyszer már nemet mondott. Ezt nem lehetne "kimagyarázni".
2009. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez velünk is hasonlóan történt: először nagykamaszként találkoztunk, akkor mindkettönknek volt kapcsolata. Legközelebb huszonévesen láttuk egymást, mindketten stabil párkapcsolatban. Amikor legközelebb teljesen véletlenül egymásba akadtunk (az első találkozás után 14 évvel!!!!), mindketten facérok voltunk. Azóta elválaszthatatlanok vagyunk! Néhány hónappal később vallottuk be egymásnak, hogy már az első találkozáskor is vonzott a másik :=), Összeházasodtunk, sőt gyerekünk is született.

Hiszek benne, hogy akiket egymásnak rendelt a sors, azok mindenképpen találkozni fognak. Mi is azalatt a 14 év alatt kétszer költöztünk, mégis úgy rendeltetett, hogy végül megfelelő időben összefussunk :=)

2009. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez tetszik,nagyon szép.
2009. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép!! Én is ezt szeretném Én hiszek a sorsban, szeretjük egymást, de most bizonyos okok miatt nem lehetünk együtt.Remélem lesz még esélyünk, mindünknek!!
2009. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok,köszönöm! Gyereke meg élettársa volt,azt mondta,nem kockáztathatja h elveszitse a gyerekét...nekem ez nagyon fáj. (Én szakitottam az akkori párommal azóta.)

Annyira összeillettünk,hogy nagyon...nekem Ő az ideális férfi...és csak azért nem lehetek vele mert együtt él egy másik nővel akibe viszont már nem szerelmes,de kötődik hozzá :(

Szerintetek szakitanak valaha?

2009. dec. 31. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:
ezt viszont tényleg már csak az idő fogja tudni megválaszolni.
2009. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!