Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Nőtársaim. A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nőtársaim. A párom ahelyett hogy velem foglalkozna, inkább a Warcrafttal játszik. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Én mindig romantikus szeretkezős összebújós estékre vágytam/vágyok. Amikor nála alszom, ő éjfélig játszik én meg jobb esetben fekszem az ágyban és nézhetem a tv-t, de elvárná hogy mellette ülve érdeklődve nézzem ahogy játszik. Ilyenkor szörnyen elhanyagoltnak érzem magam, és úgy érzem semmi értelme ott lennem. Összebújásra persze mire abbahagyja a wowozást vagy sor kerül vagy nem.

Egyébként én is játszok vele, de nekem ez nem jelent ekkora örömöt. Gyakorlatilag csak miatta, és sokszor legszívesebben abbahagynám. Megértem, hogy ez a hobbija, a kikapcsolódás, de amikor ott vagyok vele miért nem foglalkozik inkább velem?

A warcraft vonzóbb mint én vagyok?


2011. szept. 19. 08:41
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

És te mit szólnál hozzá, ha a barátnőd amikor épp együtt vagytok úgy állna hozzá, hogy először megnézi a barátok köztöt, a való világot, aztán a kedvenc sorozatát, megmosná a haját és megszárítaná, kifestené a körmét hogy másnap jól nézzen ki, és ha még lesz hozzá kedve és nem túl álmos, akkor lehet hogy ágyba bújik veled?


Mert minden nap megcsinálja a felsoroltakat, csak aznap épp te is ott vagy.

2011. szept. 21. 15:05
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ugyanabban a helyzetben vagyok amiben te, sajnos.

Jelenleg is ugy irok, h o wow-ozik. Es mind irogatott valakinek, allitolag csere-berekrol s az uj "slager" h feltekeny vagyok. jo eg..feltekeny?!

Elprobaltam magyarazni h az zavar h ahelyett h mellem bujjon az agyba , o inkabb chattelget. (h ez szukseges, mert kell csere-berelni) es ha odanezek mit irogat, tenyleg csere berel.

Egyet ertek itt sok emberrel.

Koztunk is komoly a dolog, de a parom 31 evesen ha igy viselkedik...

Sehogyse jo. masoknak mas "hobby"juk van, mint foci, stb. de szerintem ha a focinak vege, normalis orakban odabujnak a parjuk melle.

Szexben is ugyanaz a helyzet, amint neked is mondtad, h nem erdekli mi van rajtad. Ugyanugy kezdem erezni h nem tudok semmivel olyan erdekes lenni mar neki.

El vagyok keseredve, s mar nagyon gondolkozom azon, h ez hosszutavon erosen nem megfelelo lenne.

Viszont randiztam eleg pasival, mindegyiknek van valami, amit tulzasba visz. Vagy megcsal..v stb. Ugyanakkor a parom huseges, szereto, kedves partner, de minden este egyedul agyba bujni, ..

Na de aki hosszabb kapcsolatban van az arra is rajon h nem is olyan konnyu felbontani egy kapcslatot valakivel, mikor mar sokminden osszekot.

Megkerlek szolj, ha te tudsz vmi megfelelo megoldast.

En, ha a szaraz igazsagot nezem, az az erzesem, h ez a jatek fuggoseg nem olyan dolog h "na ma csak 5 percel kevesebbet". Az szerintem nem mukodik.

2012. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
100%

Nálam is ez a helyzet, nekem a barátnöm wowozik, haza ér a munkából addigra fözök neki, eszik és közben már be is lép. Képes hajnali egyig is játszani. Hétvégén szinte csak vasárnap fürdik, volt h pénteken melo után aludt majd este 11töl másnap éjfélig tolta szinte pisilni is alig ment ki... szex nálunk amugyis problémás mivel a mi szobánkbol nyilik a lakptárs párocskának a szobája igy nem akkor csináljuk amikor akarjuk..

Teljesen feleslegesnek érzem magam, filmezni, sorozatot nézni egyáltalán nem akar, ha jo idö van sétálni se, szexhez h kicsit késöbbi orákban probálkozok akkor fáradt vagy egyéb kifogással jön. Ugy érzem mint amukor egy ember szerelmes és kevés alvás is elég neki ahhoz h jo kedélyü legyen, csak ez nem miattam van hanem a játék miatt...

Nem tudom mi lehet bennem a hiba, ezerszer mondtam már neki h egy kicsit legyünk már együtt mert nem azzal van a gond, h játszik hanem azzal h egy hétvége alatt több idöt tölt azzal mint velem két hét alatt, de erre a válasza mindig az h együtt élünk, ez ilyen..

2016. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!