Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Pasik? Csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Pasik? Csajok? Vélemény?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de akinek van ideje, olvassa végig légyszi.


Szóval adott egy srác: 35 éves, alacsony, nem túl helyes, nem az a tipikus nagydumás... igazából eddig nővel nem lehetett latni. Tratós kapcsolata tudtommal nem volt.


És adott egy csaj: Én... Tisztában vagyok az előnyeimmel, hátrányaimmal. Szép arcú, nagymellű, nem vékony, de arányos, kedves 26 éves vagyok.


A sráccal egy környéken élünk, de ő a munkájából adódóan csak minden 3 napon jön haza 2 napra. Megkeresett Fb-on. beszélgettünk megadta a tel.számát, folytattuk sms-ben. Majd pár nap múlva nem válaszolt. Eltelt 1 hónap ismét keresett akkor már sokkal többet, és sokkal mélyebb témákról is szó esett.


Elmondta hogy a munkája miatt nincs ideje, és azért nincs barátnője sem.


Állandóan olyanokat írt, hogy puszi a pocidra...

Szóba került a szex is. Küldtünk képeket egymásnak. Majd érdekődött, hogy nincs e képem a sexi háló ruciról.... küldtem... leírta, hogy bizsereg, tetszett neki a látvány.

Kérdezte, hogy másnap hajnalban nincs e kedvem találkozni vele, mikor megy vissza.


Egész pontosan: puszit akar adni a pocimra ... :) ( nem vagyok naiv.. biztos többet akart )És én is benne lettem volna...


Mivel megoldhatatlan volt, ezért mondtam, hogy majd ha hazajön akkor találkozzunk egyik este. Csalódott volt, hogy annyit kell várni, de azt mondta ok.

Utánna még írtunk egymásnak és azóta nem....

Semmire nem válaszol bármit írok neki.


Ennek már 1 hónapja. De teljesen megbolondít.

Szerintetek mi lehet a gond? Miért nem ír ilyenkor egy pasi???

Gondolom sokakban felötlik, hogy csak "dugni" akart... De, ahogy az elején is írtam, nem az a tipikus szépfiú.. sőőőt...


2011. szept. 19. 13:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Az esetleges helyesírási hibákért elnézést.

nem olvastam végig... munkahelyről írok :)

2011. szept. 19. 13:33
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen velem is volt,szimplán kanos voltam.Mondtam a csajnak,hogy átmegyek és megcsinálom ő is benne lett volna,de aztán valami közbe jött és nem mentem.Azóta sem beszéltünk-neki is és nekem is van már párom.Van ilyen.
2011. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

a hétvégén összefutottunk... úgy néz, hogy "majd kiesik a szeme " ez már évek óta így megy, bárhol összefutunk...

írtam neki az este fb-n, hogy örülök, hogy láttam persze nem válaszolt.

2011. szept. 19. 13:38
 4/25 A kérdező kommentje:

Túl vagyok egy hosszú, rossz kapcsolatom, szükségem van egy kis "szeretgetésre" vágyom rá...

Ha csak azt akarná is, abban is benne lennék. ( mindenkivel nem!!! csak vele )

2011. szept. 19. 13:40
 5/25 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy több vasat tartott a tűzben, és egy másik előbb bejött neki. Ettől nem feltétlenül kell rögtön lenyakazni, vagy leírni. Nézheted a jó oldalát is, nem csapodár. Amíg megvan a másik nő, feléd se néz...


Persze ez csak lehetőség, agyalás. Ha biztosat akarsz tudni, kérdezz rá nyugodtan, felnőtt emberek vagytok, abból nem lehet gond. Ha legközelebb látod, menj oda hozzá, csak nem fog elszaladni. ;)

2011. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Nincs másik... Legalább is olyan akit felvállal nincs! De ha lenne is, akkor miért nem lehet megírni, hogy ez van.... ???
2011. szept. 19. 13:51
 7/25 anonim ***** válasza:
Keresd fel,kérdezd meg,hogy miért van ez,mondja a szemedbe,ha nem kellesz neki.Le kell zárnod valahogyan ezt a dolgot,mert idővel felemészt majd idegileg.
2011. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
"Legalább is olyan akit felvállal nincs! "Ezt meg nem értem,max a faluban nincs.Ki kell mozdulni..,ha pedig tényleg szép az arcod,nagy a cicid és arányos is vagy,akkor nem értem,miért nincs férfi melletted.Sokan erre buknak,nekem is ez az ideálom.
2011. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Már most ott tartok...

Az az igazság, hogy én elég félénknek gondlolom őt...

De sajnos én még félénkebb vagyok :(

2011. szept. 19. 13:56
 10/25 A kérdező kommentje:

Akarom őt!!!

Hogy szerezzem meg????

2011. szept. 19. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!