Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Pasik? Csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Pasik? Csajok? Vélemény?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de akinek van ideje, olvassa végig légyszi.


Szóval adott egy srác: 35 éves, alacsony, nem túl helyes, nem az a tipikus nagydumás... igazából eddig nővel nem lehetett latni. Tratós kapcsolata tudtommal nem volt.


És adott egy csaj: Én... Tisztában vagyok az előnyeimmel, hátrányaimmal. Szép arcú, nagymellű, nem vékony, de arányos, kedves 26 éves vagyok.


A sráccal egy környéken élünk, de ő a munkájából adódóan csak minden 3 napon jön haza 2 napra. Megkeresett Fb-on. beszélgettünk megadta a tel.számát, folytattuk sms-ben. Majd pár nap múlva nem válaszolt. Eltelt 1 hónap ismét keresett akkor már sokkal többet, és sokkal mélyebb témákról is szó esett.


Elmondta hogy a munkája miatt nincs ideje, és azért nincs barátnője sem.


Állandóan olyanokat írt, hogy puszi a pocidra...

Szóba került a szex is. Küldtünk képeket egymásnak. Majd érdekődött, hogy nincs e képem a sexi háló ruciról.... küldtem... leírta, hogy bizsereg, tetszett neki a látvány.

Kérdezte, hogy másnap hajnalban nincs e kedvem találkozni vele, mikor megy vissza.


Egész pontosan: puszit akar adni a pocimra ... :) ( nem vagyok naiv.. biztos többet akart )És én is benne lettem volna...


Mivel megoldhatatlan volt, ezért mondtam, hogy majd ha hazajön akkor találkozzunk egyik este. Csalódott volt, hogy annyit kell várni, de azt mondta ok.

Utánna még írtunk egymásnak és azóta nem....

Semmire nem válaszol bármit írok neki.


Ennek már 1 hónapja. De teljesen megbolondít.

Szerintetek mi lehet a gond? Miért nem ír ilyenkor egy pasi???

Gondolom sokakban felötlik, hogy csak "dugni" akart... De, ahogy az elején is írtam, nem az a tipikus szépfiú.. sőőőt...


2011. szept. 19. 13:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%
Nézd,kifigyelted,hogy mikor van otthon..Este állíts be hozzá,forró testtel,aztán követeld a puszit a pocidra..Használd már a fantáziádat!
2011. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Volt mellettem. Nemrég lett vége, egy hosszú kapcsolatomnak. A mennyasszonya voltam az illetőnek,együt éltünk. De vége lett. És rossz az egyedüllét. DE szinte sehova nem járok, nincs is kivel... És a környéken elég "rossz a felhozatal".
2011. szept. 19. 13:59
 13/25 A kérdező kommentje:

Utolsó!!!!

:) gondoltam ilyenre is :)

Tudom, hogy dolgozik. Csak az a baj, hogy az anyja is otthon van :S

2011. szept. 19. 14:00
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarnád,akkor ki tudnád verni a fejedből?
2011. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Hogy vezessem rá arra, hogy akár kapható vagyok arra is, hogy együtt legyünk egy éjszakát. Ill. tegyek e egyáltalán ilyet??

Már arra is gondoltam, hogy az a baj, hogy nem gondol elég komolynak...és ezért nem kellek neki... Vagy ilyen pasi csak a tündérmesékben van??? :)

2011. szept. 19. 14:06
 16/25 A kérdező kommentje:
Ha nagyon akarnám ki, de nem akarom!!!!
2011. szept. 19. 14:07
 17/25 anonim ***** válasza:
De ki kellene!Nem is ő vonz téged,hanem a szex.Ezzel az a gond,hogy a szerelemhez semmi köze és így ha tetszik,ha nem prostituálódsz..,de ha neked ez megfelel,mert ennyire nem tiszteled magadat,akkor ajánld fel neki,menj el a házához,hívd ki és kérd meg,hogy jöjjön át hozzád dugni egy nagyot.Hidd el,nekünk férfiaknak az egyenes beszéd dukál,ha akar dugni egyet,akkor megy,ha nem,akkor megkér majd,hogy ne keresd többet,ha már az üzenetekre sem reagált.
2011. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Utolsó!!! Épp ezért nem teszem. Mert nem vagyok ilyen. Bár szívem szerint vele szeretnék lenni. Nem csak a szex miatt. Olyan jól nem ismerem, de amit tudok róla az nagyon tetszik.

Úgy érzem, hogy tudnám szeretni...

2011. szept. 19. 14:18
 19/25 anonim ***** válasza:
De ha nem nyit feléd,akkor cseszheted.A másik,ha össze is szedné magát,ami eddig nem sikerült,és nyitna is feléd-kellene neked egy ilyen kapcsolat?Tudom,hogy jobb lenne,mint a semmi,de ne ez legyen már a cél-mert szintén rámehetsz idegileg.Tudom,hogy rossz a szeretethiány,én is voltam ilyen helyzetben-de hidd el,az még rosszabb,ha belemész valamibe ami már távolról sem néz ki jónak,aztán később magadat hitegeted,meg csapod be.Ha megnézed,hogy a válasz írója hány %-os válaszokat ad,láthatod,hogy az utóbbi pár hozzászólást mind egy ember írta,azaz én.:)
2011. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Azt hiszem erre mondják, hogy fáj az igazság... :(


Egyszerűen nem értem, miért nem tud akkor annyit írni, hogy ne keress... vagy valami.. :(

2011. szept. 19. 14:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!