Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik választás a helyes?

Figyelt kérdés
Lenne két férfi az életemben.Az egyikkel nagyon jó a szex,mindig jó a kedvem ha vele vagyok,úgy érzem,hogy szeretem őt.Tudom,hogy szeret,de nem annyira tudja kimutatni az érzéseit.A másik nagyon figyelmes,mindenben a kedvemben jár,szinte olvassa a gondolataimat.Tudja,hogy egy nőt mivel kell levenni a lábáról.De a szex nem működik.Érzelmileg biztonságot nyújt.Mi a fontos?
2011. szept. 19. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadikat, akivel minden téren jó
2011. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex az csak jobb lesz... egy szép napon. A második.
2011. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, küldd át hozzám 1-2 hónapra mindkét pasit, majd utána megmondom melyiket válaszd :)
2011. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy kiveszem az írásodból, neked a szex dominál a legjobban, a többi másodlagos. Ezen oknál fogva nem fogok kisebb érvelő regényt írni, miért a másodikat válaszd. Válaszd az elsőt, elsősorban a saját érdekeidet nézd.
2011. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a saját példámat tudom neked leírni. Én ilyen helyzetben azt választottam akivel alapból jó volt a szex. De az én életemben elég fontos szerepet játszik szex. Én nem bántam meg a választásomat. De azt neked kell tudnod, hogy mennyire fogod bírni, ha később sem lesz a másodikkal jobb, ha őt választod.

Az nem olyan nagy baj, ha nem tudja kimutatni az érzelmeit, ha tudod, hogy szeret, akkor nem kell mindig hangoztatni.

2011. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!