Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyira megszokta az egyedüllétet (akinek még nem volt párkapcsolata sem) hogy már nem is akar párkapcsolatot, mert egyszerűen nem bírná megszokni vagy nem tudna alkalmazkodni?

Figyelt kérdés
Ebből az állapotból ki lehet valahogy jönni?
2011. szept. 19. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*javítva: "itt a"
2011. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 21F vagyok, és mostanában azon tűnődök, miért nem merek ismerkedni nyíltan, és most már tudom, hogy még nem készültem fel rá. Lányokkal max. csak barátkoznom kéne, nem jó, ha valaki egyből arra hajt, hogy gyerünk jöjjünk össze. Amúgy sincs még olyan nagy baráti köröm, szóval előbb azon kéne csiszolgatni. Amúgy első válaszoló voltam :) Bocsi, hogy elöször lemaradt a kor és a nem
2011. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!