Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok, ehhez megfelelő idézetet? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van 1 lány, aki nagyon bejön, nagyon tetszik meg minden!Csak az a gond, hogy van barátja, és akárhányszor találkozunk, ölelkezik,puszit ad! Nemtudom most mit is akarhat!Igazából nem arról van szó, hogy csúnya vagyok, és ezért nem kellek neki, hanem mert van barátja!Amugy mondta is, hogy simán összejönne velem!Azt állítja hogy örökre a barátjával lesz!Szeretem a lányt, nemtudom elfelejteni, de ha 1-2 évig a barátjával lesz..Én biztos nem várom meg, míg szakít vele!De egyszerűen nem tudom elfelejteniAmikor mondja hogy így a barátja meg ugy hiányzik akkor az minden egyes alkalommal fáj!Ez van! Ha tudtok választ, irhattok, és idézete is! Légyszives! Köszii!!! 14(F) : )


2011. szept. 19. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egyébként a csaj tudhatja hogy örökre együtt akar maradni a másikkal. lol. 15 éves sincs. :D
2011. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

22.31 vagyok.

Nézd, ha szeretünk valakit, nehéz bármi rosszat feltételezni. Elismerem, talán kicsit indulatos voltam elsőre, de voltam hasonló szituációban. A lánynak egy valamit meg kell értenie: a "barátsága" csak szenvedést okoz Neked. Mivel ő az, aki kevésbé érintett érzelmileg, neki kell okosnak lenni, és lemondani rólad. Volt egy lány, akivel nagyon jó barátok voltunk. Aztán mikor rájöttem, hogy talán többet szeretnék, megszakította velem a kapcsolatot, természetesen, miután szépen letisztáztuk és megbeszéltük a dolgot. Biztos vagyok benne (na jó, remélem :)), hogy azért hiányoztam neki egy darabig. Azóta is szeretettel és tisztelettel gondolok rá.

Na jó, egy idézet egy Zorán számból :)


Pár ház volt köztünk,

s talán egy-két év,

és hozzá kölyök voltam én.

Féltem, ha mondanám, csak nevetnél,

s féltem, hogy észrevetted rég.

Hányszor indultam el hozzád,

s te mindig, mindig siettél.

Hosszú autókban vártak rád,

s nem hittem el, hogy nincs esély.

2011. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hagyjad békén!
2015. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!