Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj az évfolyamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj az évfolyamban aki tökre, de tényleg nagyon. Jó ha így kezdek hozzá? (lent)

Figyelt kérdés
Szal nagyon helyesnek, aranyosnak tűnik, de az a baj hogy nagyon ritkán látom, és ha látom akkori s csak a barátnőivel, és akkor hát mégsem kérhetném el a számát, vagy az msn-jét.... keresem meg, hogy eltudjam kérni utóbbit, vagy várjak addig míg meg nem látom egyedül a folyosón?
2011. szept. 19. 22:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Van egy csaj az évfolyamban aki tökre, tényleg nagyon tetszik*
2011. szept. 19. 22:22
 2/10 anonim ***** válasza:

Kezdj inkább fiúkkal, sokkal tutibb. Egy lánnyal pl. hogy dugatod meg magad??

SP voltam, sziasztok!

2011. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A társaságból félre lehet hívni, onnantól problem solved ;)
2011. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki nem neten akarja basztatni.Menny oda hozzá és beszélj vele,ha barátnőivel van hívd férre.
2011. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"FÉRRE"??!
2011. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
menj odahozzá h szia tudunk beszélni? és akk beszélgettek és elkéred az msn cimét VAGY fb...de figyelj h necsak netes legyen a kapcsolatotok. am meik suliba jársz?
2011. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hogy hova járok nem mondom meg. de az mondjuk nem jo hogy elkérem az msn-jét, és ott beszélgetünk egy csomót, és elhívom vhova? margit sziget vagy vmi iylesmi? amugy köszi az előző váalszokat, de nem tudom hogy odamernék e menni ha ottvannak körülötte 500-an :S:S
2011. szept. 19. 22:30
 8/10 Tajparaszt ***** válasza:

Én is örülök, hogy valaki végre nem a neten akar kezdeményezni.

Nem kell az elején "letámadni" azzal hogy elkéred a számát. Beszélgessetek, maradjatok le a többiektől egy kicsit és akkor nem fog zavarni az 500 ember.

2011. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de egyáltalán nem ismerem, csak megláttam egyszer a folyosón és belé estem :S nem tudom hogy lehetne hogy csak úgy odamegyek mint egy tök idegen, és elkezdek vele beszélgetni, nem nézne hülyének?? és azt se tudom hogy hogy nyissak stb....
2011. szept. 20. 21:02
 10/10 anonim válasza:
tudakoldmeg h van-e barátod aki ismerheti és ha nincs kezdjel közeledni a barátiköréhez és igy nem leszgáz félrehivni :)
2011. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!