Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is szoktatok kezdeményezni a fiúknál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lottó ötös is van, csak olyan ritka, hogy az átlagember már nem hisz benne.
2011. szept. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit értesz pontosan kezdeményezés alatt? Beszélgetés kezdeményezése?
2011. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A kezét a derekamra teszi, a karomhoz dörzsöli a mellét.
2011. szept. 27. 13:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Ok hasonlóra gondoltam, én így szoktam
2011. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem még furcsa volt, mivel először történt velem ilyen. :D
2011. szept. 27. 13:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyennel...olyan volt, hogy elhivott valahova(1szer)...vagy olyan hogy mondta, hogy jól nézek ki...de ez ritka nagyon.Már az is csoda, ha rád mer nézni hosszan...már az is sok, hogy jelezze, hogy bejössz neki.A mai időkben már jelezni se jeleznek normálisan a csajok az én tapasztalataim szerint...inkább javitanak napról napra a kinézetükön és elvárják, hogy odavonzódj hozzájuk, észrevedd őket és bármilyen megelöző szemezés nélkül odamenj...
2011. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzádörgölést nem szoktam. Csak kezdeményezek beszélgetést, vagy ilyesmi. Azt simán.

20L

2011. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!