Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el? Mit találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el? Mit találjak ki "kamunak"?!

Figyelt kérdés
2 hónapja járok egy sráccal.érdekes dolgokat művel pl: 1 hétre eltünik a haverjával aki lány .és mostanában a fiú barátaival nem is találkozik csak a lány "haverjaival" (ahogy ő mondaná)!régóta szeretjük egymást csak mostanában sikerült jobban egymásra hangolodnunk!:) jó elejibe nagyon féltékeny voltam de rájöttem ,hogy kibe bizzak ha nem abba akit szeretek és szeret!? én nagyon szeretem ! de mostanában jobban keztem érezni a kettönk közötti gondokat és csütörtökön és pénteken megyek egy közeli faluba "pihenni" de az osztályjal szóval a barátom nem jön! Kérdezte ,hogy viszem -e a telom ? én nem válaszoltam .De nem szeretném vinni két napra kikapcsolni és nem gondolni rá! hogy sikerülni fog -e?! De hogy mondjam meg neki? kamuzzak? vagy mondjam meg neki?
2011. szept. 20. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Istenem mekkora probléma! Én azon agyalok h törlesszem a hitelemet, te meg ezen h kikapcsold-e a telefonod. SZÁNALMAS!
2011. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, neked hogy esne ha azt mondanák hogy 2 napig ne hívd már föl a személyt mert ő pihenni szeretne? ez számodra pozitív lenne? Feltételezem a párodnak is szarul esne hogy 2 napig úgymond nem vagy rá kíváncsi és kíméled magad tőle... szóval ez valszeg kegyes hazugság mármint ha létezik olyan...
2011. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
21:11 - es, Akkor nem érdemes errefelé olvasnod, mert ez a részleg általában a "hülye tini", és a "nem normális balekok" részlege. Amúgy részvétem a hiteleidért... Az egész ország tele van vele.
2011. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kilenc napra mentem el haverokkal egy táborba. Úgy búcsúztunk el, hogy azt mondta nagyon fogok neki hiányozni, és hogy nagyon szeret. Mobil ki volt kapcsolva végig. Ezt elore megmondtam neki. Egyszer hívtam, 3 percet beszéltem vele, rosszat sejtettem. Hazajottem szakított velem. A kapcsolat fontos, ne kapcsold ki a mobilod.
2011. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első drága válaszoló ha annyira a hiteled gondja nyomaszt akkor nem a számító géped elött ülnél hanem olvasnál ujságot!Imádom azokat az embereket akik hiteleik miatt sírnak közben a net elött ülnek! Erről ennyit!

2.:ebből kegyes hazugság lesz :( -tudom ,hogy rosszul fog neki esni még az is lehet,hogy vége lesz emiatt de kicsi levegő kell!

3.:köszi :)

4.:talán ez lesz a vége talán nem csak az a baj ,hogy nagyon a végét érzem ennek a dolognak :( még mindig szeretem csak sajnos már nem úgy :( ezzel a két nap alatt kiderülne számomra ,hogy hiányzik -e !?de ahttól ,hogy vége legyen félek túl sokat vártunk egymásra! :( mi van ha rosszul döntök ?! és őt sem akarom összetörni! :(

2011. szept. 21. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!