Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjak csajt a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak csajt a facebook-on?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem legalább 6 barátnőjelöltem van fb-on akik csak arra várnak hogy szakítsak a barátnőmmel. Fb-on a legkönnyebb ismerkedni...
2011. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de mit írjak be a keresőbe hogy olyan korba találjak csajt mint én vok?
2011. aug. 20. 09:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó szó nem illik oda. Kapcsold ki azt a k**va gépet, és menj élni!:)
2011. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
oks :D
2011. aug. 20. 09:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem egyszerűbb. Találsz egy csajt, aki csücsörít, kidobja a melleit, a helyesírása borzalmas és süt róla, hogy sötét, mint az éjszaka. Na. Neki írsz egy levelet(fontos, hogy csak tőmondatokban fogalmazz, hogy fel is fogja). Írsz benne minden szépet, hogy micsoda istennő, azonnal beleszerettél, találkozni akarsz vele, és ő ettől elolvad, már van is egy csajod. Ennyi, remélem, segítettem. :)


18L


U.i.: nem igazán értem a kérdést. Mi ebben a bonyolult neked? A facebook felhasználók fele csaj. Megtetszik egy, írsz neki. Ennyi.

2011. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

jójó de hogy kell mégis tehát regisztrálok,és utána???

mert nekem még nincs olyan facebookos izém,hogy kell?


boccs az offért.

2011. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Annyi csaj van fb-n, mint égen a csillag. Ismerkedni lehet, de hosszú távú dolog nem lesz belőle.

Argint Stork:

örülünk, hogy ilyen ász vagy:)

2011. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz, megadsz magadról pár dolgot, szerintem képet is tegyél fel, különben nem fognak visszaírni, de ha normálisnak akarsz tűnni, akkor ne olyan félmeztelenül a tükörbe pózolósat, aztán szerezz ismerősöket, aki tetszik annak meg írj üzenetet. Ennyi.
2011. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
az üzi milyen legyen célratörő és nyers,vagy visszafogott és burkolt?
2011. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A facebook-on nem 75-25% százalék a nemek aránya?
2011. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!