Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjak barátnőd?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátnőd? (csajok válaszát várom)

Figyelt kérdés
Segítsetek csajok h mit szerettek ha egy pasi miket csinál stb
2011. szept. 10. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mutogasd a péniszed az utcán.
2011. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
vagy vegyél egy BMW-t.
2011. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
elég ha honda civiced van.
2011. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy publikus házban ,ha olyan béna vagy ,hogy nem találsz egy rendes lányt magad mellé..
2011. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 "valaki" ***** válasza:

Válztass a hozzáállásodon puhap*cs!

A többi humorzsáknak meg üzenem, hogy ideje lenne új poént kitalálni!

2011. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
17 éves vok velem egykorúak válaszát várom még nemtudok autót venni esetleg egy év múlva ...
2011. szept. 10. 12:20
 7/17 anonim válasza:
Csöppet fiatalabb vok nálad de énis lányból vagyok.Szerintem válassz ki egy lányt és legyél vele kedves meg minden.Ne nyomulj nagyon de ne is legyél esetlen hülye...A lányok szeretnek beszélni...ha megtetszik valaki próbáld meg szóval tartani,ismerjétek meg egymást és utána tudsz dönteni h lehet e valami köztetek.....
2011. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem nézd meg, mi a véleménye erről csernusnak:


[link]

2011. szept. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Thx a videót
2011. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyuzz,sztem nm kell BMW-nkm nm kell 1 pasi kocsija,se pénze.De a legfontosabb a stilus és a megjelenés.

Persze fontos azis,h rendes legyé szal na azért legyen ami szükséges :D

Az is nagyon fontos,h te kezdeményezzél!!Ha ugyérzed,h bejössz a csajnál...(mosolyogj rá,menj oda hozzá,kérdezd a nevét,a telő számját:D és persze végül hivdel 1 üditőre (italra).Nálam igy vágodik egy pasi!

2011. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!