Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üres vagyok és kiégett. Sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üres vagyok és kiégett. Sose voltam szerelmes. Meddig bírja egy ember?

Figyelt kérdés

Nem akarok picsogni és sírni, tudom, hogy b*zis. De ma nagyon mélyponton vagyok, és úgy érzem magam mint egy darab sz*r. 23 vagyok, fiú, a legtöbb lány helyesnek tart, de sose voltam szerelmes, közöm nincs a komoly párkapcsolatokhoz és ma este eszméletlenül üresnek érzem magam. Ha nem lennék férfiból már rég bőgnék mint egy kisgyerek és az a helyzet, hogy jól esne. Sosem akartam mást, mint egy lányt, aki elfogad és szeret. De olyan k*rvára nehéz ilyen lányt találni, aki figyel is rád, és nem vagy a külsődet nézi. Aki meghallgat. Akivel nevethetsz. 14 éves korom óta csak szerelmes akarok lenni, most vagyok 23. Régebben megfogadtam, hogy a 23 éves koromig nem találok senki lányt, aki megdobogtatja a szivem, vége a játéknak. De nem tudok öngyilkos lenni, habár lehet jobb lenne, mert az önbizalmam már nulla. Igy meg esélytelen barátnőt találni, már félek minden nőtől.

Nem tudom egy pszichológus segíthetne-e egyáltalán. Üres vagyok, és teljesen kiábrándult.


2011. szept. 20. 23:43
1 2
 1/16 krvua ***** válasza:
100%

az öngyilok hajlamban tuti..

ne ess kétségbe ha nem hajkurásznád olyan eszeveszettül a szerelmet valszeg összejönne...

kezdj el nőzni mint egy hülye az egyiket majd megszereted.

2011. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonimikusz ***** válasza:
100%
Túl görcsösen keresed az igazit,és lehet, h közben meg elsiklottál a lehetőségeid előtt. Am írtam privit.
2011. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
23/F vagyok, túl egy lelkileg igen nehéz gyerekkoron (kiközösítés, szülők válása, stb.), sose volt barátnőm (nem hogy komoly de még komolytalan se) csak kudarcok és mégse akarok öngyilkos lenni. Tudod miért? Mert én úgy döntöttem hogy ennél erősebb vagyok. Hogy nem sajnáltatom magam, mert én a sajnálatnál többet érdemlek. Ahogy te is.
2011. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 napietus ***** válasza:

ez nem úgy megy, hogy "szerelmes akarok lenni", te :)


ne tulajdoníts ennek a dolognak jelentőséget, a valóban fontos céljaidra koncentrálj, a szerelem meg majd jön ha akar magától :)

2011. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szép őszinte vallomás.

Felcsípni is valami hasonlóan őszintén érdemes őket.

Ha nem rakod túl magasra lécet nem olyan bonyolult és ha az elején nem is szereted a kiszemeltet,idővel megszeretheted.

Mivel nincs veszteni valód,ezért bármit mondhatsz,nem lehet rossz.

Erre az állapotra meg amiben vagy a cselekvés a legjobb gyógyszer.

Állítsd kihívás elé magad,kezdj el egy küzdősportot,beszélgess a közértben,kutyasétáltatás közben,ahol alkalom van.

Aztán ha olyan a szitu lezsírozod a randit,vagy lakásra viszed.

Hidd el,ha lemennél egy ökölvívó edzésre és jól pofánb@sznak,vagy te vágsz valakit jól állon,utána az üresség felszívódik és átéled az itt és most nagyszerű érzését a feltöltődést.

2011. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az öngyilkosságot felejtsd el!!! Én életemben eddig 1x voltam szerelmes és abból se lett semmi... Mégse adtam fel:)

22F

2011. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

OFF

23:54 - dettó én is ugyanigy vagyok, a családi részt is beleértve.


ON

Nehogy már az az életcélod, hogy szerelmes legyél?!

Oké, fontos dolog meg minden, de azért térj észhez. Dobj be egy-két felest és keress egy hobbit.

2011. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Meg fog talalni az erzes teged is. Aztan veget is fog erni, es utana mar fogod annyira akarni... Most meg fogalmad sincs mirol beszelek, de majd megtapasztalod te is :)
2011. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
basszus... akarom mondani: utana mar NEM fogod annyira akarni.
2011. szept. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

Minden szarból ki lehet lépni!!!(kivéve az xp-ből) :)

Én 26 vagyok és már egy pár lányon én is túl vagyok...a szerelmet nem találod olyan könnyen,az mindig jön magától és elhengerel...Nekem nem volt szerencsém mert olyan nőt szeretek mindig aki nem érdemli meg az Én szerelmemet...

AZ a baj ,hogy a lányok nagyja könnyűvérű és már nagyon kevés a normális nő...Nekem meg túl nagyok lehetnek az elvárásaim hogy pl ne tartson mellettem még kettőt...

Megölni nem érdemes magad...keress valami hobbit amivel az ilyen hülye napjaidat eltöltheted...Majd kifogsz egy normálisat magadnak,csak az a kérdés hogy mikor...Addig meg dugjál meg egy-kettő ribit...

2011. szept. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!