Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember minek lesz szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember minek lesz szerelmes, mire jó az?

Figyelt kérdés

Tudtommal egy állat sem lesz szerelmes, akkor az embereknek minek szerelembe esni valakibe?

Mi ennek az oka?

Ja, és tudom, hogy nem vagyunk állatok...


2011. szept. 21. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
talán mert az ember társas lény, és mert nemcsak érzelmileg hanem gazdaságilag is kötődik a másikhoz, aztán meg mert csodálatos dolog megélni a szerelmet. És ha nem lennél szerelmes soha nem tudnád meg milyen az igazi csalódás, bár tudom ez nem elég nyomós indok arra miért kell a szerelem:) De ez is hozzá tartozik:)
2011. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tévedsz, állatok vagyunk. És tévedsz, állatok között is ismert a hűség és párkapcsolat. Vannak fajok, amelyek élethosszig választanak párt.
2011. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazért, amiért kíváncsi ilyen dolgokra.
2011. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

engem boldoggá tesz...

(itt jegyezném meg, hogy ha szenvedsz, az nem szerelem, hanem rögeszme)

2011. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Walk With Me ***** válasza:

Én nem vagyok állat. Aki nem tud uralkodni az ösztönein, az persze az, de ezt mindenki hadd döntse el maga.


Amúgy a szerelem az egyik legszebb dolog a világon, ha viszonozzák. :)

2011. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert szegény agyonfejlett fajunk kölkei igencsak fejletlenül jönnek világra, és jó sok ideig együtt kell maradnia a párocskának, hogy sikeresen felcseperedjen a gyermek. És bizony addig valamivel egymás mellett kell tartani őket.
2011. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Walk, te is állat vagy. Szomorú, de ez van.
2011. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szerelem egy nagyfokú vonzalom affinitás egy másik ember jobbesetben :) ellenkező nemű iránt, eredentileg azért 'született' hogy így elhomályosulva a nem tökéletes tulajdonságok a másikban és ideálisnak látva a párját az ember együtt nagy feladatokat valósíthasson meg: gondolok itt a gyermeknemzésre, -felnevelésre, egymás segítésére tüzön-vizen át. Ez a szerelem eszményi magyarázata. Ennek vannak sajnos mindenféle ferdülései ami időközben fajult el.
2011. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy néha a kib@szott szürke hétköznapokban vagy rossz napjaidon , vagy a kib@szott életben legyen valami jó is szép is amire gondolhatsz.....
2011. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert boldog leszel tőle.

Ha egyoldalú akkor semmire nem jó, csak elvonja a figyelmed.

2011. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!