Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejottem egy sraccal akivel mar egy ideje flortolt velem, minden szep es jo volt egeszen a mult hetig, amikor megvaltozott... ugy erzem mar nem keresi a kontaktust velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minen szep es jo volt egeszen a mult hetig, amikor megvaltozott... ugy erzem mar nem keresi a kontaktust velem, az emailjeimre nem is valaszol, regen mindig igyekezett. Mult heten kerese ellenere beugrottam a melohelyere de vasarlasi szandekkal es ahogy megvettem a dolgot el is mentem haza. lattam rajta h ideges. Irtam neki egy bocsanat kero emailt, de nem valaszolt ra semmit. ez volt szombaton... Van aki azt mondja h hivjam fel, van aki azt mondja varjak mig jelentekzik, vagy surgosen felejtsem el... Mit csinaljak???? annyira tanacstalan vagyok es felek h elveszitem. Koszi a valaszokat!
2008. ápr. 15. 03:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az lenne a legtisztább ha felhívnád és megbeszélnétek egy személyes találkozót.Mikor találkoztok és látod,hogy még mindig fura veled akkor kérdez rá.Ha megnyílik neked akkor tudja,hogy bízhat benned,de ha azt mondja,hogy nem érdekes,hogy mi van vele akkor másnál kell puhataloznod!

Ezt próbáld ki és megtudod a választ amit keresel,hogy mért ilyen veled!

2008. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs ...

De sztem ő csak megfektetni akart (persze ha volt róla szó).

Ha még nem akkor lehet van valakije...

Vagy csak spontán komplikált a srác...

Mindenesetre minden jót :)

2008. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!