Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "induljak" el, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

16/L vagyok.Elég önbizalomhiányos.

Eddig még nem volt barátom. Egyszerűen enm tudok ismerkedni, vagy aki tetszik annak is hárítom a jeleit annak ellenére, hogy tetszik. Szemezni szoktam a fiúkkal, de egyszerűen itt elakadtam. Hogy tudnék pl iskolában ismerkedni velük? Elég szótlan avgyok de szeretnék fiúkkal ismerkedni. Tudom, hogy nehéz lesz, de valamit csinálnom kell. Barátnőm után bomlanak a pasik...én is szeretném, hogy hozzám is közeledjenek, de nem teszik, szóval van bennem valami hiba...hogy tudnék kitörni ebből, és hogy ne legyek ennyire szeretethiányos?


2011. szept. 21. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
legyél sokat a barátnőddel és ismerkedj meg az utána rotha... izé bomló pasikkal
2011. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"16/L vagyok.Elég önbizalomhiányos."


Béla vagyok, 50 éves, alkoholista.

2011. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. válaszoló. Voltam már a társaságában, de nem tudok egyszerűen megszólalni, meg persze páran teljesen átnéznek rajtam..:( De köszi a választ :D
2011. szept. 21. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán h nézel ki? Tudod, nekünk pasiknak, először a külső kelti fel a figyelmünket. Magasságod, súlyod, alakod, hajszín, stb?
2011. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

163 centi, 50 kiló, barna hosszú hullámos haj, kék szemek.

Szemezni szoktak velem, eddig volt aki többet is akar, de valahogy tavaly év vége óta leakadt itt ez az egész.

2011. szept. 21. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján nem lehetsz csúnya, sőt pont ideális magasság/súly arány. Az arcodat, és a "kisugárzásodat" nem látom, de nem hiszem h csúnya lennél és az a baj. Meg írod is h szemeznek veled. Én mikor középsulis voltam (2004-2008), volt 1-2 csaj, akiket először nagyon megnéztünk, meg be akarták őket fűzni, aztán eltelt 1-2 év, és elterjedt róluk h kár velük foglalkozni, mert mindenkinek nemet mondanak. Ezt nem kib@szásból terjesztették róluk, hanem mert tleg minden pasinak nemet mondtak, holott nem volt barátjuk. Ezek után már senki nem látta értelmét velük foglalkozni. Egy pasinak azért eléggé sérti a büszkeségét ha visszautasítják, és ha eleve tudja h visszafogják, akkor inkább nem is próbálkozik. (legalábbis én ezt tapasztaltam a kb 28 fiú osztálytársammal). Nem lehet h nálad is ilyen a szitu?
2011. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges, mondjuk én nem hiszem, igaz, hogy majdnem ismer mindenki mindenkit, de úgy legalábbis nem tudom elképzelni az itteni suliban.(Aztán kitudja.) De köszi ez elgondolkodtató:D
2011. szept. 21. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen. Am azt nem tudhatod, h a fiuk egymás között mit gondolnak, beszélnek rólad. Mi minden jó csajnak adtunk valamilyen hülye becenevet is pl... Volt egy vastag ajkú csaj ő volt a "sz.opósszájú Anikó, később meg csak simán "sz.opós", miközben 4 évig fogalma nem volt róla h így hívja vagy 30 srác... :D Tanácsom h tudasd a külvilág felé h nyugodtan lehet próbálkozni... :)
2011. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi:D

A becenév adást én is csinálom, ugye a fiúkra, szóval valószínű ők is:)

És "Anikó" soha nem tudta meg, hogy így hívtátok?

Tényleg köszönöm a választ :D

2011. szept. 21. 22:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Nm tényleg... :) Jó tudni h ti is adtok nekünk becenevet. :D Amúgy nem, soha... Csajoknak nem hívtuk így, csak "egymás között". :)
2011. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!