Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemmel nem szeretkeztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel nem szeretkeztünk már 2 hónapja. Én töretlenül próbálkozom, de mindig az a válasz, hogy "nincs hozzá hangulata" vagy túl fáradt. Mit csináljak máshogy?

Figyelt kérdés

Tény, hogy egész nap viszi a háztartást meg felügyeli a 2 gyerekünket, de én is dolgozom egész nap és általában én is fáradtan jövök haza, de amikor meglátom este, ahogy kijön a fürdőből, hát megkívánom.

Próbálkoztam hétvégén nap közben is, de akkor is van mindig valami kifogás, bár legtöbbször csak simán nincs hozzá hangulata.

Ha reggel próbálkozom, akkor meg hagyjam aludni.


Bennem van a hiba? Próbáltam megbeszélni vele ezt a helyzetet, de mindig azzal hárított, hogy legyek megértő, most ilyen passzban van. De még soha nem volt ilyen passzban, szóval valami biztos van a háttérben, csak nem mondja el.

Lehet, hogy már nem vonzódik hozzám?


2009. ápr. 25. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Másik van a képben,nagy eséllyel.
2009. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nos... nekem is ez lett volna az első tippem, de... Hátha tényleg csak ilyen passzban van. Próbálj beszélni vele még egyszer. Ne számon kérően csak úgy mint bármi másról. Mond el neki hogy még is csak egy pár vagytok, és két hónap, az két hónap :) Légy kedves, és ne szemre hányó, ugyanakkor még is kérj magyarázatot, hogy mit csináljatok másként. Aztán próbálj meg ellenállni, és ne próbálkozni egy darabig, hátha ő kezdeményez. :)
2009. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ebben azért kételkedem, mert nem nagyon lenne rá ideje, főleg, hogy a gyerekek még kicsik, nem tudja magukra hagyni őket.

Vinni a háztartást meg foglalkozni a gyerekekkel nem napi 4 órás elfoglaltság.

Legalább is erre jutottam, amikor ez a lehetőség bennem is előjött. Túl naiv lennék?

2009. ápr. 25. 12:03
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarlak megbántani de szerintem azért van heti 2-3x egy órája erre.Főleg ha akarja is.
2009. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

12:03-nak: nem számonkérő voltam, hanem inkább törődő. Ő sem haraggal hárított, tehát nem vette támadásnak.


Kíváncsi lennék hölgyek véleményére is, főleg, ha van olyan, aki volt hasonló "passzban".

2009. ápr. 25. 12:05
 6/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__21..


itt van egy-két válasz, ami talán hasznodra lehet... hasonló probléma, ott válaszoltam már 1-2szer

2009. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Én vagyok a 12.03-as :) Nem tudom milyen hangnemben beszéltél vele, csak velem már előfordult hogy nekem rontott a párom, hogy miért nem, és azonnal adjak használható magyarázatot. Ez pedig nem volt a legkellemesebb beszélgetés :S Nekem is vannak ilyen periódusaim, pedig gyerekeim sincsenek még. Van hogy egyáltalán nem kívánom a dolgot, hát előfordul istenem :) Ezért mondtam hogy ne próbálkozz olyan sűrűn, várd meg amíg ő kezdeményez, előbb utóbb neki is szüksége lesz a szexre, és jó eséllyel ezt neked fogja is jelezni! :)

A második lehetőség ami nálam szóba jöhet, ha nincs kedvem a szexhez, az az amikor, már kihülő félen vannak a dolgok, de ezt egy egy érintésből is lehet érezni. Ha nem úgy ölel vagy csókol, ahogy korábban, akkor baj van, de gondolom nem erről van szó, mert akkor ezt is mondtad volna :)

2009. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy két kicsi+háztartás mellett tuti elfárad a feleséged! Én voltam hasonló helyzetben, szülés után 6-7 hónapig nem ment a dolog. Fájt is, fáradt is voltam........ Jól esett volna, ha a férjem kedvesen, gyengéden rávesz a szexre, türelmesen próbálgat "helyreteni", ehelyett összejött egy munkatársnőjével. :( Na, ezt ne tedd!


Beszélgess vele sokat erről, de kedvesen!!

2009. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát, valószínűleg tényleg fáradt. Egyrészt.

Másrészt meg, lehet, hogy nem jó neki a szex veled. Nem elégíted ki rendesen, vagy fáj neki vagy mittudomn (ezt ő tudja). Egy kapcsolat elején, amikor nagy a szerelem, mi nők nem akarjuk megbántani a pasit azzal, hogy ilyet mondunk, továbbá reménykedünk, hogy majd a következő jobb lesz.... ha az sem jó, akkor majd a következő jobb lesz. Persze továbbra sem mondunk olyat a teremtés koronájának, hogy nem volt jó a szex... aztán ez a kérdés úgy elsikkad, és amikor már ott a gyerek, akkor meg már nem olyan könnyű ugrálni....

SZóval, szerintem erről is beszéljetek, lehet, hogy kicsit jobban oda kellett volna rá figyelned korábban. - Ha nem erről van szó, akkor passzolom....

De sajnos én is így voltam ezzel a szex dologgal, a legelején nem szóltam (illetve volt amikor próbáltam finoman a tudomására hozni, hogy nekem azért még kellett volna pár perc, vagy hogy fájdalmas amit csinál... de süket fülekre talált a mondandóm), aztán később már nagyon nem volt kedvem hozzá.

Szóval ki tudja....

2009. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

14:19-nek: igen, ez nekem is megfordult a fejemben, hogy esetleg nem élvezi velem a sexet, de ha ez a helyzet, akkor miért nem hozta fel a témát, amíg időben volt? Ha a sex nem működik egy kapcsolatban (és ez alatt most azt értem, hogy nem élvezi mindkét fél), az valljuk be őszintén, hogy tönkre is tehet egy kapcsolatot, de akkor ezzel nem szabadna várni, amíg a 2. gyerek is megszületik?

Ami a viselkedését illeti, azzal nincs semmi gond, mert kedves velem, törődő, ugyan úgy, mint régebben. Csak a sex terén vett rossz irányt a kapcsolatunk.

Egyébként még anno én felhoztam a témát többször is, hogy jó e neki velem, szeretne e valamit máshogy, stb stb. De akkor mindig azt mondta, hogy minden jó úgy, ahogy van. Ez még az első gyerek előtt volt. Azóta a beszélgetés óta most már eltelt 4-5 év, közben született 2 gyerek, esetleg most jött rá, hogy mégsem jó?

Teljesen össze vagyok zavarodva. Reménykedek abban, hogy tényleg csak ilyen passzban van, és talán elmúlik hamarosan. Azt hiszem megfogadom ez egyik válaszoló tanácsát és próbálok nem közeledni hozzá, csak nehéz, amikor este előttem öltözik fel, olyankor nehéz magamon uralkodni...

2009. ápr. 25. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!