Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha nem vagy átlagos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha nem vagy átlagos?

Figyelt kérdés
17 éves 185 centis lány vagyok.Fél éve nem volt senkim,és nem értem miért kapom meg mindig az utcán stb hogy úristen milyen magas vagy colos stb..ami nem baj,mert így van,igen,magas vagyok,de azt mondják csinos is...csak a hangsúly ahogy mondják..ők meg pl alacsonyak nagyon,vagy másképp mások.Talán a magasságom miatt nincs senkim?Már kezdem ezt hinni..
2011. szept. 22. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én pasi vagyok, 175 cm. Nem vagyok se alacsony, se magas, de engem valahogy ösztönösen irritálnak a tőlem 10 centivel vagy még többel magasabb lányok. Főleg ha még testesek is, ne adj isten olyan alakúk van mint egy NDK-s kosárlabdázónőnek. Tudom bunkó vagyok meg primitív, etc, de ez van. Ettől függetlenül egy 195 cm-es vagy magasabb pasi, sztem kimondottan örülne neked.
2011. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benne van, a fiúk félnek a magasabb lányoktól, főleg ha náluk is magasabb. :) Idősebb korosztálynak viszont tetszik biztos.
2011. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is 183 cm vagyok, a barátom csak egy centivel nagyobb, ha felveszek egy magassarkút, simán túlérem. Mindig nagy gyerek voltam, és ráadásul borzalmasan vékony is, hiába zabáltam állandóan. Volt egy időszak, mikor engem egyfolytában szekáltak emiatt, de már túl vagyok rajta. Nem hiszem, hogy emiatt ne lenne barátod, inkább amiatt, amiért nem érzed jól magad a bőrödben. Próbálj meg másképp hozzáállni a magasságodhoz, hogy pl. ha csak az utcán végigsétálsz, kihúzott háttal, egy tekintélyes, magas, feltűnő (de nem negatív értelemben) személy leszel. :)
2011. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, a kisebb fiúkkal meg ne foglalkozz, a magasabbakra figyelj. A fiúk lehet, félnek tőlünk, de én is az apró fiúktól, mert azoknak meg gyakran Napóleon-komplexusuk és az elég kiborító tud lenni. :D
2011. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én 195 centi vagyok és én inkább a magas lányokat keresem :D
2011. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiúk megijednek a magas lányoktól. Az akinek nem kerülheted el a tekintetét mert egyből szemmagasságban van, ha ránéznek, feszélyezi őket. Nem érzik magukat dominánsnak.

25F

2011. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csajok az alacsony pasikat szeretik!
2011. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!