Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti valójában mit akartok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti valójában mit akartok?

Figyelt kérdés

Mindegyikőtök - vagy legalábbis sokan közületek - komoly kapcsolatra vágyik egy "rendes" fiúval. Aztán, ha ott van előttetek egy ilyen fiú, azt eldobjátok, megalázzátok és megbántjátok! Aztán csodálkoztok, hogy nincsenek ilyen emberek, mert inkább bunkó leszek címszó alatt megváltozik az illető...Szerintem valójában nem a figyelmességre, a szeretetre és megbecsülésre vágytok, hanem tudat alatt pont az ellenkezőjére. Szomorú dolog ez, de folyamatosan ezt tapasztalom.

Még valami: a "rendes" szó nem egyenlő a "papuccsal", hanem:

van önbizalom, (vas)akarat, céltudatosság, küzdeni vágyás, igényesség stb.

De ezek mellett ott a kedvesség,udvariasság,megbecsülés...

Én úgy látom nincs szükség az ilyen emberekre, és meg kell

próbálni változni...ezt ajánlom a velem egy cipőben járó többi emberkének is! Szóval lányok, mit gondoltok ti ezekről a dolgokról? Főleg 20-24 évesek válaszaira vagyok kíváncsi.


2011. okt. 5. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
.
2011. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valójában már unom az ilyen kérdésemet.

Értse már meg mindenki végre a mai világban egyre több az olyan ember (férfi is nő is) aki csak "laza" kapcsolatot akar, és ezért nehéz a komolyabb gondolkodású emberkéknek párt találni.

Ennyi.

24/N

2011. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy általánosítasz, mert egyszer átejtett egy csaj, és könnyebb ráhúzni a vizes lepedőt minden nőre, mert így egyszerűbben nyugtatgatod a kis lelkedet.

Érdekes módon vannak jól működő, hamronikus, hosszútávon is ideális párkapcsolatok. Nem hiszem, hogy ezekben is minden nő bunkó pasival van, mert nekünk "épp az ellenkezője kell".


20/L

2011. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A baráti társaságomban összesen 1 ilyen lány van, mint akit a kérdésedben jellemztél. Egyetlen egy.

Az összes többi barátnőm több éves (3-5 éves), kiegyensúlyozott kapcsolatban él a kedvesével, közülük háromnak már a kezét is megkérte a barátja, és jövőre négyen is összeköltöznek a párjukkal.

Ó, és ismerem a srácokat is, mindegyik rendes pasi, egyik sem bunkó. Szóval itt dőlt meg a "minden nőnek a bunkó pasik kellenek" elméleted.

Akkor miről is beszélünk?


22/L

2011. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Részben igazad van, mert tényleg vannak ilyen elborult agyú nők.

Viszont amit te írtál, hogy a rendes nem egyenlő a papuccsal abban nem értek egyet. Én imádom a páromat, azért (is) szerettem bele anno, mert olyan rosszkisfiú volt;), de mostanában egyre jobban elkezdett papucsosodni...pedig nem vagyok az az akaratos liba, akinek minden kérésének teljesülni kell, mert ha nem akkor..

Viszont! Én nem hagyom el a szerelmem azért mert 'papucs' lett (nyilván az a szeretet változtatta papuccsá amit irántam érez), hanem megbeszélte velem, hogy kicsit akaratosabb lesz, és úgy látom jó úton jár...ő akar a férfi maradni, ő akarja azt a bizonyos nadrágot hordani továbbra is:)

A gond a mai világ felfogásával van, hogy: 'Te még fiatal vagy, ha bármi problémát észlelsz állj tovább ne is próbáld megoldani'. Én annyira szeretem őt, ő az életem, akármilyenné is változik az évek során én úgy fogom szeretni.

Úgyhogy lehet, hogy te csak simán rossz helyen keresgéltél eddig, mert mint látod vannak nők akik még a kifejezetten 'papucs' férfiakat is ugyanúgy szeretik mint a legelején...Márpedig te azt mondtad nem vagy papucs csak kedves, úgyhogy pláne nem értem miért hagynak el a nők..


20N

2011. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Lion ***** válasza:
0%

A nők alsóbbrendűek, és mivel ezt a tényt nem képesek elfogadni, ilyen magatartással próbálnak változtatni rajta (habár csak maguk alatt vágják a fát). És hogy azért ne legyen senkinek rossz kedve:


-Hány hímsoviniszta kell hogy kicseréljen egy villanykörtét a konyhában? ... Egy sem! Miért? ... Az a trampli sötétben is tud főzni!


Honnan tudja a hímsoviniszta hogy elélvezett a barátnője? ... KIT ÉRDEKEL?! :D (Y)

2011. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom h máááárrr megiiiint jön az általánosítgatás, mert elutasított v átvert egy ribi. A párom dolgos, kedves, humoros, becsületes, védelmező és szeret engem. Én pedig ugyan ilyen ember vagyok. És érdekes módon a körülöttem lévő emberek mind ilyenek, mindkettőnk családjában és baráti körünkben. Nem tudom hol szedtek össze ilyen lányokat. Ha cicababákat kerestek akiket a pláza érdekel főleg és a pénzköltés akkor mit csodálkoztok? És most lehet lehurrogni h persze ti kerestek rossz helyen, de így van. És ezt azért mondhatom, mert egy olyan lányt se ismerek magam körül aki ne olyan párt keresne amit magadra jellemeztél, vagy ne olyan párjuk lenne jelenleg is. Az h titeket elkerülnek az ilyen lányok csak azt jelenti h nem is közeledtek feléjük.

És tényleg kezd unalmas lenni ez a kérdés.


22N

2011. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem az említett korosztály vagyok, nem vonatkozik rám a kérdés, de valamit tapasztalatból azért mondhatok:

"Még valami: a "rendes" szó nem egyenlő a "papuccsal", hanem:

van önbizalom, (vas)akarat, céltudatosság..."


Ha valaki valóban rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik, nem ír ki ilyen kérdéseket egy fórumra és nem így áll hozzá a dolgokhoz.


Úgyhogy valószínűleg csak hiszed, hogy ezek a tulajdonságok jellemzőek rád. Ez lehet a baj.

2011. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves utolsó,azért,mert mások véleményére is kíváncsi

vagyok,még nem jelenti azt,hogy nem ilyen vagyok... :D

Egyébként jó volt olvasni a válaszokat,örülök,hogy sokan rácáfoltak az állításomra. Talán tényleg rossz helyen keresgélek... :))

2011. okt. 5. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!